Hlavní navigace

27palcový 3D monitor ASUS VG278H ocení zejména hráči

26. 10. 2011

Sdílet

 Autor: ASUS
Novinka mezi 3D monitory od společnosti Asus, 27palcový model s označením VG278H, zaujme především nízkou odezvou (2 ms) a obnovovací frekvencí 120 Hz. S monitorem VG278H můžete sledovat webová videa, Blu-Ray filmy i populární hry s podporou 3D, kterých je aktuálně kolem 550.

Dalším plusem je nová verze funkce NVIDIA 3D Vision, která stojí na technologii 3D LightBoost. Ta vytváří dvakrát jasnější trojrozměrný obraz než jiné 3D technologie, a to při zachování stejné spotřeby energie. I dodávané 3D brýle byly oproti předchozím modelům vylepšeny: jsou vybaveny aktivní závěrkou, většími čočkami a clonou, která umožňuje uživateli ničím nerušený zážitek z 3D obrazu.

Tím nejlepším je však plynulejší běh obrazu díky již zmíněné obnovovací frekvenci 120 Hz a velice nízké odezvě 2 ms, u tohoto modelu se této technologii říká Trace-Free II. Pro lepší obraz jsou k dispozici i další technologie, třeba tři režimy přenosu infračerveného signálu, díky nimž se minimalizuje rušení monitoru s okolní elektronikou, která využívá stejné spektrum.

Na optimalizaci Gamma křivky pro ideální vyvážení barev v různých režimech (divadlo, noční scéna, krajina, hra, sRGB a standard) se ASUS podílel společně s firmou Photoshop.

ICTZ23

Mezi podporovaná rozhraní patří dual-link DVI a D-sub pro připojení počítače, vstup HDMI 1.4 zase zajišťuje možnost připojení jakéhokoliv zařízení podporujícího tento standard, například Blu-Ray přehrávače nebo herní konzole.