Hlavní navigace

Aastra otevírá zastoupení pro region střední a jihovýchodní Evropy

Aastra rozšiřuje svůj mezinárodní dosah – další plánovaná expanze brzy zahrne Českou republiku, Maďarsko, Polsko a Slovinsko.
Pavel Louda 4. 12. 2008

Sdílet


Regionální zastoupení pro střední a jihovýchodní Evropu otevřela ve Vídni firma Aastra Technologies působící v segmentu podnikových komunikací. Mezi aktivity zastoupení bude patřit mimo jiné marketingový rozvoj a servisní podpora. Vídeň se tak stává základnou pro expanzi na trhy ve střední a jihovýchodní Evropě, přičemž v nejbližší době přímo vstoupí na trhy v České republice, Maďarsku, Polsku a ve Slovinsku. Další rozšíření svých aktivit pak plánuje Aastra v příštím roce.
„Oblast střední a jihovýchodní Evropy je nyní těžištěm mezinárodní strategie naší společnosti, protože nabízí ty nejlepší perspektivy,“ řekl Frederic Boone, manažer Aastra Central and South East Europe. „Země tohoto regionu představují významné rostoucí trhy, které mají vynikající potenciál pro další obchodní rozvoj.“
Společnost Aastra završila akvizici divize podnikových komunikací firmy Ericsson na jaře roku 2008. Výsledkem následné konsolidace bylo vytvoření vídeňského zastoupení Aastra Austria s působností v celém regionu. Společně s původním produktovým portfoliem firmy Ericsson vyvíjí nyní Aastra propojitelná a flexibilní komunikační řešení určená pro podniky všech velikostí a odvětví.
V České republice je Aastra reprezentována svými prodejními a servisními partnery, stejně jako rozsáhlou sítí resellerů. Plánované posílení přítomnosti ve středoevropském regionu poskytne českým zákazníkům společnosti Aastra zkvalitnění obchodních vztahů. Dalším přínosem pro zákazníky bude lepší přístup k produktům a řešením získaným na základě akvizice divize podnikových komunikací společnosti Ericsson a vyšší úroveň služeb v oblasti migrace na nejnovější technologie, které umožní ochránit investice zákazníků do existujících systémů.