Hlavní navigace

Acer Iconia Tab A700 Full HD v prodeji za dobrou cenu

10. 5. 2012

Sdílet

 Autor: Acer
Jeden z nejzajímavějších tabletů veletrhu CES 2012 konečně dostal cenovku a vypadá to, že vůbec není až tak vysoká, jak se mnozí obávali.

Jeden z nejzajímavějších tabletů veletrhu CES 2012 konečně dostal cenovku a vypadá to, že vůbec není až tak vysoká, jak se mnozí obávali.

V zemích, kde se již platí eurem by se jeho cena měla pohybovat kolem 479 euro, což není vůbec zlé, za letošní tablet. Tablet je vybaven displejem o velikosti 10.1 palců, slotem pro SIM kartu a také micro USB portem. Acer přidal také ovladač hlasitosti a tlačítko pro uzamčení pozice displeje při natočení tabletu do vertikální polohy.

CS24

Zadní panel tabletu je kromě kamery s rozlišením pět megapixelů opatřen také velmi hezkou a na dotyk příjemnou texturou. Tablet není žádný tlouštík, váží jen 650 gramů a to jeho baterie poskytuje až 10 hodin nepřerušené práce. Konektor micro HDMI je dnes samozřejmostí na většině tabletů a nechybí ani u A700. Za již výše zmiňovaných 479 € je tablet dostupný na německých stránkách Amazonu a je jisté, že jakmile jej začnou nabízet také jiní prodejci, že se ceny ještě o něco setřesou.

Srdcem tabletu je čtyřjádrový procesor Nvidia Tegra 3, taktovaný na 1.3 GHz. O hladký běh aplikací a her se stará také 1 GB operační paměti. Pokud hádáte, že operačním systémem je Android 4.0 Ice Cream Sandwich, pak hádáte zcela správně. Acer do něj samozřejmě implementoval svůj Ring interface. Abychom nezapomněli. Acer Iconia Tab  A700 Full HD, se nejmenuje Full HD jen tak pro nic za nic, rozlišení obrazovky činí 1929 x 120 pixelů.

Byl pro vás článek přínosný?