Hlavní navigace

Acronis nabízí Backup & Recovery 11

Společnost Acronis oznámila řešení Backup & Recovery 11. Produkt je založen na zavedené technologii diskových obrazů Acronis.
23. 6. 2011

Sdílet

Jedná se o řešení pro obnovu po haváriích a ochranu dat. Acronis Backup & Recovery 11 nabízí datově orientovaný i systémově orientovaný imaging fyzických a virtuálních počítačů a poskytuje rovněž přístup k bezpečnému cloudovému úložišti. 

 „Pokud jde o plnění současných přísných požadavků na dobu obnovy (RTO) systémů, samotné zálohování a obnova na úrovni souborů nepředstavují úplnou strategii," uvedla Lauren Whitehouse, hlavní analytička ve společnosti ESG. „Solidní řešení pro obnovu na holé železo společně s ochranou na úrovni souborů dává smysl, umožňuje komplexnější a robustnější strategie obnovy po haváriích a ochrany dat pro malé a střední firmy."

 

 

Nové hlavní funkce podle dodavatele: 

Obnova po havárii a ochrana dat v jednom řešení

Systémově orientovaný přístup pro rychlou obnovu všech dat, souborů, aplikací a operačních systémů pomocí technologie diskových obrazů.

Datově orientovaný přístup, který umožňuje IT manažerům ze zálohy obnovit, spravovat a vyhledávat jednotlivé soubory bez ohledu na to, kde se v archivu záloh nachází.

Podpora fyzických, virtuálních a cloudových prostředí. Volitelná služba Acronis Backup & Recovery 11 Online umožňuje ukládat soubory a obrazy celých systémů bezpečně do cloudu.

Acronis Backup & Recovery 11 Virtual Edition podporuje neomezený počet migrací z hostitelského a do hostitelského počítače. Agenta lze umístit do virtuálního počítače a spravovat přesně tak, jako by byl spravován fyzický počítač, nebo je možné pro VMware vSphere a Microsoft Hyper-V použít jednoho agenta v hostiteli pro správu všech virtuálních počítačů hostitele najednou.