Hlavní navigace

Acronis nabízí také bezpečnostní řešení

Acronis uvádí novou řadu produktů a služeb pro zabezpečení kritických dat a systémů jak před interními, tak před externími hrozbami. Nová rodina produktů poskytuje tři prvky ochrany domácích počítačů – lokální zálohování a obnovu po havárii, online zálohování a řešení internetové bezpečnosti.
11. 2. 2010

Sdílet

Software Acronis Backup and Security 2010 nabízí v jednom balíku nástroje pro zálohování a obnovu spolu s řešením bezpečnosti práce na Internetu. Uživatelé mohou své systémy zálohovat lokálně za účelem rychlé obnovy vybraných dat nebo celého počítače, což je chrání před uživatelskými chybami, poruchami disku a haváriemi systému. Online zálohování navíc nabízí ochranu dat ve vzdálené lokalitě pro případ krádeže nebo fyzického zničení počítače.

Licence Acronis Backup and Security 2010 umožňuje chránit až tři domácí počítače.Bezpečnostní funkce nabízejí i rodičovskou kontrolu a možnost blokovat neoprávněný přístup do své bezdrátové sítě.

Jak řešení pro zálohování a obnovu, tak bezpečnostní řešení jsou ve své podstatě zaměřena na ochranu informací. Ať dojde ke smazání souboru, jeho narušení nebo infekci, má to pro uživatele stejný efekt. Jejich zpětná vazba nám ukazuje, že dochází ke sbližování tradičních řešení pro obnovu po haváriích s bezpečnostními řešeními pod jednotný pojem celkové ochrany informací,” uvedl Jason Donahue, výkonný ředitel společnosti Acronis.