Hlavní navigace

Acronis uvolnil True Image Home 2011

26. 8. 2010

Sdílet

Acronis uvolňuje Acronis True Image Home 2011, nejnovější verzi softwaru pro zálohování a obnovu.

Nová verze má mít podle dodavatele přepracované uživatelské rozhraní, které je navrženo tak, aby se přizpůsobilo začátečníkům i pokročilým uživatelům. Obsahuje i nové funkce, jako je „Drag and Drop“, která umožňuje přetáhnout úlohu zálohování na plochu a tím vytvořit zástupce.

Kromě toho průvodci a funkce okamžité ochrany „One-Click protection“ navrhnou uživateli nejlepší možnosti zálohování a obnovy, čímž zajistí ochranu důležitých souborů. Nová verze je optimalizována pro Windows 7. Je rovněž integrována do ovládacího panelu, takže uživatelé mohou snadněji přistupovat ke svým zálohám a aktualizacím a mohou také spouštět zálohy Acronis z hlavního panelu Windows 7.

Acronis rovněž uvádí novou verzi svého řešení Acronis True Image Home 2011 Plus Pack, které umožňuje uživatelům obnovu na odlišný hardware (jiný model či typ PC nebo notebooku), takže i když nemají k dispozici stejný náhradní hardware, přesto mohou použít zálohu.

Další nové a vylepšené funkce produktu podle Acronisu zahrnují:

Nonstop Backup – Každých pět minut automaticky vytváří přírůstkové zálohy. Tato funkce byla rozšířena o podporu Acronis Secure Zone, která uživatelům umožní okamžitě provést obnovu ze zabezpečeného oddílu na pevném disku, ať už jsou kdekoli, do jakéhokoli bodu v čase a to i v případě, že selhal operační systém. Tato funkce je zvláště vhodná pro uživatele notebooků s jedním pevným diskem.

Time Explorer – Nabízí způsob, jak zobrazovat a spravovat soubory záloh z jedné obrazovky. Zálohy lze opatřit komentářem a lze si prohlížet snímky obrazovek, které ukazují stav pracovní plochy v okamžiku zálohování.

Předdefinovaná schémata zálohování – Uživatelé si mohou vybrat z různých schémat pro diskové a souborové zálohy a program si automaticky poradí se zálohami – od schématu s efektivním využitím místa, které je vhodné pro uživatele s omezenou kapacitou úložiště, až po schéma pro uživatele, kteří potřebují vyšší zabezpečení dat a systému. Kromě toho mohou uživatelé vytvořit vlastní schéma zálohování.

skoleni

Kontrolní body – Časová osa průzkumníku záloh Acronis Backup Explorer ukazuje data aktualizací a instalací softwaru a systému Windows. Tato funkce byla rozšířena a přímo z Průzkumníka Windows lze vidět, které předchozí verze souborů jsou k dispozici, a přímo je zde i obnovit.

Podpora USB 3.0 - Acronis True Image Home podporuje nový standard USB 3.0. U základních desek, které pracují s pevnými disky s rozhraním USB 3.0, mohou uživatelé využít vysoké rychlosti pro přenos dat, které nabízí nový standard v rychlosti běhu záloh.