Hlavní navigace

ADATA a XPG mají technologie a chytrou budoucnost

29. 1. 2018

Sdílet

 Autor: ADATA
Patří mezi ně herní komponenty, PCIe SSD disky mobilní příslušenství i aplikace s umělou inteligencí

Společnost ADATA představila řadu inovativních produktů. Patří k nim, mimo jiné, paměťové moduly XPG RGB SO-DIMM, rychlý PCIe SSD disk v nové velikosti, paměťové moduly NV-DIMM, a nejnovější produkty pro bezdrátové nabíjení a ukládání dat. ADATA také předvedla robotické produkty s pokročilou umělou inteligencí. 

ADATA

Hráčské paměťové moduly XPG RGB a profesionální hráčský headset

XPG představila dva zbrusu nové RGB DDR4 paměťové moduly: SPECTRIX D60RGB DDR4 s maximální rychlostí 4 600 MHz; a SPECTRIX DS40 DDR4 SO-DIMM, který je světově prvním modulem SO-DIM s RGB osvětlením. Oba jsou doplněny programem XPG Auro Sync, takže si uživatelé mohou nastavovat efekty osvětlení podle potřeby. To skýtá nové možnosti pro všechny, kdo rádi ladí vzhled svých počítačů. Nově představená high-quality sluchátka EMIX H40 nabízí zvuk přizpůsobený hernímu prostředí, hráči se díky tomu mohou rychle ponořit do hry. Kromě toho jsou sluchátka EMIX H40 obzvláště vhodná pro hraní FPS her díky Bit-Technology, která zajistí větší prostorovou věrnost. Hráč proto přesně ví, co se kolem něj děje. Dalším skvělým produktem jsou špuntová sluchátka EMIX I30. Nejen že mají 5.2kanálový surround zvuk, který dokáže zajistit věrný 3D dojem, ale podporují také různé platformy, jako je PC / Mac, Nintendo Switch, Sony PS4 VR, HTC VIVE, Xbox One, chytré telefony a tablety. Hráči si tak v jakékoliv hře užijí věrný zvuk.

Nová velikost a extrémní rychlost v PCIe SSD disku nové generace

Vzhledem k rychle rostoucím herním a smart cities trhům představila ADATA také zbrusu novou řadu PCIe SSD disků. Model určený pro koncové zákazníky SX8200 PCIe Gen3x4 SSD zahrnuje nejnovější standard NVMe 1.3 a také technologii 64vrstvého 3D NAND s rychlostmi pro čtení a zápis až do 3 200 / 1 700 MB/s. Vůbec poprvé pak ADATA odhalila novou velikost disku (form factor) NGSFF SSD (Next Generation Small Form Factor), který nabízí na rozdíl od existujícího M.2 SSDs větší kapacity a funkci hot-swap.

Bezdrátové nabíjení, USB-C, A2 paměťové karty a externí úložiště

CW0050 je 6 mm tenká podložka pro bezdrátové nabíjení, která podporuje technologii Qi, takže dokáže nabíjet nejnovější mobilní zařízení, jako jsou Apple iPhone 8 / iPhone X a Samsung Galaxy 8 / Note 8. USB-C 3.1 2 in 1 nabíjecí kabel umí přenášet data rychlostí až 5 GB/s pro zařízení s konektorem USB-C, ale také podporuje smartphony s microUSB konektorem. Pro zákazníky s Androidem je k dispozici paměťová karta Class A2 splňující nejnovější standardy SD Association, která výrazně zlepšuje možnosti ukládání aplikací přímo na kartu, takže rozšiřuje kapacitu paměti každého mobilu. Tři nejnovější power banky s vysokokapacitními bateriemi – P10050 / P16750 / P20010 – jsou lehké, snadno přenosné a k dispozici v mnoha barevných variantách. ADATA navíc brzy uvede nové externí pevné disky a SSD disky, jako je například 5TB HD330, externí pevný disk HD710M Pro a 1TB USB-C externí SSD disk SE730H.

ADATA představila také dva nové roboty, chytré učící se a zábavné společníky. Roboti ADATA se připojují ke cloudu, který jim poskytne dostatek umělé inteligence pro hlasovou komunikaci, přátelskou a chytrou společnost, a dohled nad bezpečností. Noví roboti Moonbubu a Moonbobo budou doprovázet děti, pomáhat jim se zábavným učením a poskytovat jim zázemí k dospívání.