Hlavní navigace

ADATA představuje herní headset XPG EMIX H20

 Autor: ADATA
Virtuální 7.1 surround zvuk a 50mm reproduktory poskytnou hráčům lepší zážitek
Radek Kubeš 6. 2. 2019

Sdílet

ADATA představila herní headset XPG EMIX H20. Díky virtuálnímu 7.1 surround zvuku, 50mm high-fidelity reproduktorům a RGB podsvícení nabízí EMIX H20 hráčům novou úroveň herních zážitků.

 ADATA

EMIX H20 mají virtuální 7.1 surround zvuk, který umožňujě slyšet přátele i protivníky, ať už jsou před vámi nebo za vámi, takže na ně budete vždy připraveni. V kombinaci s hi-fi reproduktory o průměru 50 mm zajistí EMIX H20 čistý zvuk s širokým rozsahem, věrností a basy optimalizovanými pro sluchátka.  

Odlehčený design, nastavitelný mikrofon a RGB podsvícení

Kromě kvality zvuku je důležitou charakteristikou dobrých herních sluchátek také pohodlné používání. Zejména pro zapálené hráče, kteří je mají na uších dlouhé hodiny. Právě proto jsou sluchátka EMIX H20 odlehčená, takže ani při dlouhých herních seancích neunaví hráčské uši. Kromě toho má EMIX H20 pohodlný nastavitelný mikrofon, takže hráči budou mluvit přímo do něj a nebudou tak muset svým spoluhráčům opakovat důležité pokyny. Ovladač obsahuje tlačítka pro regulaci hlasitosti nebo vypnutí mikrofonu, ale také pro ovládání RGB podsvícení s efektem dýchání.

Dostupnost a cena

Doporučená cena sluchátek ADATA EMIX H20 je 999 Kč.