Hlavní navigace

ADATA představuje RGB herní SSD disk XPG SPECTRIX S40G

 Autor: ADATA
Vyznačuje se rychlostmi čtení a zápisu 3 500/3 000 MB/s, nastavitelným RGB podsvícením a sadou funkcí pro zvýšení výkonu
Radek Kubeš 6. 6. 2019

Sdílet

S40G podporuje standard NVMe a je vybaven vysokorychlostním rozhraním PCIe Gen3x4, takže se uživatelé mohou těšit na více než dostačující rychlosti 3 500 MB/s pro čtení a 3 000 MB/s pro zápis. Díky využití nové generace 3D flash čipů se vyznačuje výjimečnou kapacitou, efektivitou a výdrží. Vzhledem k dodržení specifikací M.2 2280 funguje SSD disk s nejnovějšími Intel a AMD sestavami. Díky uvedeným vlastnostem je S40G ideální volbou pro všechny hráče, počítačové nadšence, příznivce přetaktování a profesionální grafiky. RGB podsvícení je plně programovatelné, umožňuje nastavit vzorec blikání, rychlost, intenzitu a další vlastnosti, a to vše v jednoduchém programu XPG. 

ADATA

S40G podporuje opravný kód LDPC (Low-Density Parity-Check), který umožní nejen odhalit, ale také opravit, větší škálu chyb při přenosu dat. Data se tak nemusí číst opakovaně, což zvyšuje životnost SSD disku. Kromě toho má S40G také šifrování pomocí standardu AES s 256bitovým klíčem, takže jsou data v naprostém bezpečí.