Hlavní navigace

ADATA představuje vysoce odolné paměťové karty

1. 8. 2019

Sdílet

 Autor: ADATA
Nové microSD karty jsou určeny pro nepřetržité nahrávání videa

ADATA Premier Pro microSDXC/SDHC UHS-I karty se kromě vyšší odolnosti vyznačují také parametrem Video Speed Class 30 (V30), což znamená, že jsou přímo navrženy pro nepřetržité nahrávání videa a jeho neustálé přemazávání. Jsou tak ideální pro kamery v automobilech nebo v bezpečnostních systémech a další případy, kdy je potřebná velká výdrž při non stop nahrávání. Díky hodnocení Application Performance Class 2 (A2) nabídnou svým majitelům vyšší rychlosti také při jakémkoliv jiném využití. Navíc jsou voděodolné, nárazuvzdorné, odolné proti výbojům statické elektřiny a snesou také rentgenové záření. 

ADATA

Vydrží tisíce hodin nepřetržitého nahrávání

Při návrhu karet Premier Pro microSDXC/SDHC UHS-I byly využity ty nejkvalitnější NAND Flash čipy, takže karty vydrží až 40 000 hodin nahrávání HD videa. Ať už jde o neškodný ťukanec na parkovišti zaznamenaný automobilovou kamerou, vloupání natočené kamerou v domácím bezpečnostním systému nebo prostě jen video z dovolené, všechno je bezpečně zaznamenáno.

Všestranná ochrana

Cloud22

Díky využívání opravného kódu mohou karty detekovat a opravit větší množství chyb v datech než kdykoliv dříve. Kromě toho jsou voděodolné (přežijí ponoření do hloubky 1 m po dobu 30 min), vydrží i nechtěný náraz nebo rentgenování (splňují normu ISO7816-1), odolají také výbojům statické elektřiny (prošly testováním elektromagnetické kompatibility podle normy IEC61000-4-2), i extrémním teplotám (pracují správně v rozmezí od -25 °C do 85 °C).

Paměťové karty ADATA Premier Pro microSDXC/SDHC UHS-I jsou k dispozici v kapacitách od 32 GB do 256 GB. Díky tomu na ně lze uložit tisíce fotek a desítky hodin záznamů v rozlišení Full HD, ať už je vytvoří mobilní telefon, kamera v autě nebo v bezpečnostním systému. Navíc je možné z těchto karet splňujících Application Performance Class 2 (A2) spouštět aplikace v mobilních telefonech výrazně rychleji.