Hlavní navigace

ADATA uvádí i-Memory AI920 Flash Drive

19. 9. 2016

Sdílet

 Autor: ADATA
Odolné, bezpečné a stylové úložiště s konektory Lightning a USB 3.1

ADATA představila flash disk i-Memory AI920. AI920 je extrémně kompaktní a lehký, pro zlepšení možností konektivity kombinuje Lightning konektor s certifikací Apple MFi a konektor USB 3.1. Díky tomu je přenos obsahu do a ze zařízení s operačním systémem iOS výjimečně snadný a rychlý. AI920 podporuje širokou typů souborů včetně nejrůznějších médií, titulků a Live Photos. Odolá vodě a prachu a používá silnou kryptografii. AI920 je dostupný ve zlatém a růžově-zlatém barevném provedení v kapacitách 32 GB, 64 GB a 128 GB. Ke každému AI920 je dodáváno poutko.

ADATA

Kompaktní a lehký AI920 nabízí dva konektory: Lightning a USB 3.1, díky čemuž je široce použitelný a kompatibilní s řadou zařízení. Lightning konektor je prodloužený, takže umožňuje snadné připojení i těch iOS zařízení, která jsou chráněna tlustým obalem. AI920 se vyznačuje tloušťkou pouze 6,9 mm a váhou jen 3,6 g.

Přenosová rychlost dosahuje až 150 MB/s při použití konektoru USB 3.1 a až 30 MB/s při použití konektoru Lightning. Díky aplikaci i-Memory podporuje AI920 přenos jednotlivých souborů větších než 4 GB, takže uživatelé mohou snadno přesouvat například 4K videa. K tomu podporuje všechny hlavní fotografické, zvukové a dokumentové formáty, přímé nahrávání 4K videa do AI920 a také iOS Live Photos.  AI920 obsahuje také funkci zálohování na jeden dotyk. Uživatelé mohou jednoduše označit příslušný obsah, kliknout na ikonu a tím veškerý obsah okamžitě zálohovat do AI920. Pro příjemnější sledování filmů a televize podporuje AI920 titulky.

Cloud22

Bezpečný a odolný proti vodě i prachu

Stejně jako mnoho jiných flash disků ADATA, také AI920 je vyrobeno technologií chip-on-board (COB). Díky tomu vzniklo zařízení, odolné proti vodě a prachu. Vedle fyzické ochrany dat nabízí AI920 ve spolupráci s telefonem a aplikací kryptograficky zabezpečený souborový systém, což přispívá k celkové ochraně dat bez vytváření redundancí nebo konfliktů.