Hlavní navigace

ADATA uvádí klávesnici XPG INFAREX K10

20. 12. 2018

Sdílet

 Autor: ADATA
ADATA představila dva nové modely herního příslušenství, klávesnici XPG INFAREX K10 a myš M20

Klávesnice K10 nabídne devět módů LED podsvícení, podporu technologie anti-ghosting pro jistější stisk a ergonomická tlačítka. Myš M20 se vyznačuje odolnými spínači OMRON, možností přepínat mezi pěti rozlišeními DPI a RGB podsvícením. 

ADATA

Herní klávesnice XPG INFAREX K10

Hráči si mohou na klávesnici XPG K10 vybrat vzor blikání, který nejvíc sedí k právě spuštěné hře. Na výběr mají z následujících efektů: plovoucí světlo, dýchání, blikání sedmi barvami, přepínané statické světlo, šestibarevné dýchání, červenobílé dýchání, červenobílé blikání, bílé osvětlení a bílé dýchání. Kromě líbivých efektů má K10 také řadu dalších funkcí. Například 26 kláves podporuje technologii anti-ghostinga a všechna tlačítka jsou navíc ergonomicky zaoblena, takže jejich stisk je přesnější a pro prsty komfortnější. O pohodlí se starají také vyhrazené klávesy Media Keys sloužící k rychlému nastavení hudby, zvuku a dalších efektů, aniž by člověk musel opouštět hru a otevírat nějaká nastavení.

Cloud22

Herní myš XPG INFAREX M20

Spínače OMRON myši INFAREX M20 jsou testovány až na 20 milionů sepnutí, což dává myši dostatečnou životnost i při intenzivním herním nasazení. Stiskem jediného tlačítka můžete přepínat citlivost myši v pěti krocích mezi 400 DPI do 5 000 DPI podle toho, co si herní situace zrovna žádá. Myš M20 je kromě toho vybavena ještě RGB efektem dýchání v logu XPG, skrolovacím kolečkem a bočními designovými pruhy.