Hlavní navigace

ADATA uvádí paměti XPG Dazzle LED DDR4

17. 5. 2016

Sdílet

 Autor: ADATA
Výrobce ADATA Technology představil XPG Dazzle, svoji první řadu paměťových modulů LED DDR4.

Díky patentované LED technologii od AVEXIR jsou moduly XPG Dazzle určeny pro rostoucí trh PC modderů, pro počítačové nadšence a hráče, kteří mají rádi jedinečný, barevný a živý vzhled svých počítačů.

ADATA

Zářící LED pásek

Paměťové moduly XPG Dazzle LED DDR4 doplňují agresivní, ale také elegantní design produktů XPG, pro který jsou charakteristické ostré linie a stylové barevné kombinace, o zářící LED pásek, který je zabudován přímo do chladiče. Paměťové moduly XPG Dazzle jsou k dispozici v různých baleních (jako 2×8 GB, 4×8 GB, 2×16 GB nebo 4×16 GB), což umožňuje uživatelům větší flexibilitu při sestavování high-end PC.

Kombinace výkonu a stability

Paměti DDR4 předstihují starší DDR3 ve výkonu a šetří energii. Pracovní napětí se snížilo z 1.5V na 1.2V, což představuje 20% úsporu, díky které mohou být systémy chladnější a stabilnější i při úkolech zaměřených na extrémní výkon, jako jsou např. hry nebo přetaktování. Kromě toho implementace Intel XMP 2.0 umožňuje přetaktování a ladění přímo z OS bez nutnosti změn v systému BIOS, což usnadňuje používání a zvyšuje stabilitu systému. Pro pokročilé uživatele zůstává hlavní prioritou chlazení a proto využívají XPG Dazzle technologii Thermal Conductive s lepším odvodem tepla pro stabilní provoz. Moduly jsou postaveny na 10vrstvé PCB pro zlepšení kvality přenosu signálu a celkové spolehlivosti systému.

Záruka kvality a spolehlivosti

Paměťové moduly XPG Dazzle LED DDR4 jsou sestaveny z vysoce kvalitních čipů vybíraných procesem přísného filtrování. Používají PCB nejlepší kvality a procházejí přísnými testy spolehlivosti a kompatibility, které překračují běžné standardy, aby byla zajištěna dlouhá životnost. Stejně jako u všech paměťových modulů, poskytuje ADATA i pro XPG Dazzle zákazníkům doživotní záruku.