Hlavní navigace

ADATA XPG představuje herní klávesnici INFAREX K20

4. 5. 2018

Sdílet

 Autor: ADATA
Klávesnice má podsvícené klávesy s 11 efekty a anti-ghosting technologii

ADATA představila herní klávesnici XPG INFAREX K20, která díky 50g ovládací síle a podsvícení kláves s 11 různými světelnými efekty nabídne pohodlné ovládání her ve stylovém balení. INFAREX K20 je navržena pro dlouhou výdrž a odolnost i v největším herním zápalu. Klávesy vydrží až 50 milionů stisků a využívají technologii anti-ghosting, díky které jsou všechny herní příkazy pochopeny správně, i když se skládají z více současně stisknutých kláves.

 ADATA

Klávesnice INFAREX K20 má podsvícené klávesy. Mezi 11 světelnými efekty lze snadno přepínat speciální klávesou Mode. Po jejích stranách jsou pak další dvě tlačítka pro změnu rychlosti efektů. Díky tomu mohou uživatelé nastavit tu správnou atmosféru podle toho, jakou hru právě hrají, nebo prostě jakou mají náladu. Na klávesnici jsou navíc tlačítka Media pro snadnou změnu hlasitosti nebo jiných vlastností zvuku, i když je uživatel zrovna uprostřed lítého boje. Není tak potřeba opouštět hru a přepínat do žádné jiné aplikace.

Časté a vášnivé hraní dokáže běžnou klávesnici rychle zlikvidovat. Právě proto je INFAREX K20 navržena jako odolná a robustní. Klávesy vydrží více než 50 milionů stisků, připojovací kabel je schopný odolat náročnému ohýbání, zamotání i přelamování.

Dostupnost a cena

V České republice bude klávesnice dostupná od konce května za doporučenou koncovou cenu 1 499 Kč.