Hlavní navigace

ADATA XPG představuje herní myš a podložku INFAREX

 Autor: ADATA
Myš M10 s RGB osvětlením a podložka R10 kombinují eleganci a výkon pro hráče
Radek Kubeš 10. 1. 2018

Sdílet

Společnost ADATA představila sadu herní myši INFAREX M10 a podložky INFAREX R10. Obě zařízení jsou vybavena RGB osvětlením s efekty, kromě toho jsou M10 i R10 navrženy s ohledem na pohodlné používání, proto i notoričtí hráči zvládnou mnohahodinové herní seance. INFAREX M10 podporuje citlivost 3 200 DPI a obsahuje přepínač DPI, takže hráči mají při míření zajištěnou maximální přesnost a flexibilitu. Ergonomické zakřivení myši bylo přizpůsobeno hráčskému úchopu a navrženo tak, aby předcházelo bolestem zápěstí z opakovaného klikání. Podložka pod myš INFAREX R10 je nezbytným doplňkem pro navození té pravé herní atmosféry, a to díky třem barevným módům: jednobarevné osvětlení, obíhající světla a pulsující světla. 

ADATA

Podložka pod myš INFAREX R10 nabízí optimální výkon, přesnost a jemnost. Uživatelé si mohou vybírat mezi módy osvětlení jednoduše tím, že poklepou na povrch podložky. Ten je vyroben z PVC odolného proti poškrábání. 

Také myš INFAREX M10 obsahuje RGB osvětlení. Optické senzory, kterými je myš vybavena, nabídnou citlivost až 3 200 DPI. V průběhu hry ji navíc může hráč snížit pomocí DPI tlačítka, takže jednoduše upraví myš pro potřeby různých her nebo pro různá využití v rámci jedné hry. Také díky zrychlení až 145 IPS se hráči nemusí bát trápení se špatnou myší. Při návrhu se myslelo na uživatelský komfort s ohledem na pohodlný a jistý úchop i přes dlouhou dobu používání. Pogumovaný povrch a zdrsněné linie na bocích myši umožní udržet myš pevně v ruce bez ohledu na to, jak dlouho hra trvá. 

Dostupnost a cena

Set myši s podložkou bude v České republice k dostání ještě během ledna 2018. Doporučená koncová cena je 999 Kč s DPH.