Hlavní navigace

Akční Huawei Ascend P1 ve speciální akci!

12. 10. 2012

Sdílet

 Autor: Huawei
Vlajková loď značky Huawei, přezdívaná také „žiletka“, model Acend P1 je nově k dostání za akční doporučenou cenu 9999,- Kč vč. DPH. Huawei Ascend P1 je smartphone nejvyšší třídy s tenkou konstrukcí, dobrou výbavou a operačním systémem Android 4.0 ICS, který je dodáván v atraktivním černo-bílém provedení.

Vlajková loď značky Huawei, přezdívaná také „žiletka“, model Acend P1 je nově k dostání za akční doporučenou cenu 9999,- Kč vč. DPH.  Huawei Ascend P1 je smartphone nejvyšší třídy s tenkou konstrukcí, dobrou výbavou a operačním systémem Android 4.0 ICS, který je dodáván v atraktivním černo-bílém provedení.

Jedná se o zajímavý smartphone s mimořádnou funkcionalitou a povedeným designem. Jeho tělo je pouze 7,7 mm tenké. Telefon je vybaven 1,5 GHz dvoujádrovým procesorem TI OMAP 4460 Cortext-A9 a dotykovým kapacitním 4,3palcovým qHD Super AMOLED displejem s rozlišením 960 × 540 pixelů, který je chráněný před nechtěným poškozením odolným sklem Corning Gorilla Glass.

skoleni

Ascend P1 dále zaujme 8MP fotoaparátem s BSI snímačem, autofokusem, dvojitým LED bleskem, technologií HDR a nahráváním videa ve vysokém Full HD rozlišení s rychlostí 30 snímků za vteřinu. Nechybí ani přední kamera pro videohovory, která disponuje rozlišením 1,3 megapixelu.

K dispozici je dále FM rádio s RDS s integrovanou technologií Dolby Mobile 3.0. Nezanedbatelnou výhodou oproti konkurenčním telefonům v této třídě je také dlouhá výdrž baterie. Té je dosaženo jednak díky  technologii řízení a optimalizace spotřeby energie, a také díky kapacitě 1670 mAh. Baterie tak i v takto tenkém těle vydrží při běžném používání telefonu i více než 2 dny provozu.