Hlavní navigace

Alcatel One Touch 810 v nových barvách

23. 1. 2013

Sdílet

 Autor: Alcatel
Oblíbený extravagantní dámský telefon One Touch 810 od společnosti Alcatel One Touch se dočkal nových barevných variací.

Oblíbený extravagantní dámský telefon One Touch 810 od společnosti Alcatel One Touch se dočkal nových barevných variací.

Alcatel One Touch 810One Touch 810, která svou konstrukcí připomíná spíše pudřenku než telefon. Na výběr máte ze čtyř barevných provedení – k tmavě růžové a lehké chromové nově přibyla výrazná rudá a módní světle fialková. Zajímavostí je světélkující vnější víko telefonu, které dokáže zobrazovat nejrůznější symboly a obrazce, kdykoli vám někdo zavolá nebo napíše SMS zprávu.

One Touch 810 se otevírá jako hrací skříňka. Uvnitř skrývá plnohodnotnou QWERTY klávesnici a displej o velikosti 2,4 palce. K fotkám, videím nebo zprávám se dostanete jediným kliknutím díky klávesovým zkratkám, které si můžete nastavit a přizpůsobit. Zachytit své zážitky můžete prostřednictvím 2MB fotoaparátu s možností nahrávání videa.

soutez_casestudy

Telefon nabízí snadný přístup na sociální sítě Facebook a Twitter, takže se okamžitě dozvíte, co se právě děje. Stejně rychle se můžete s přáteli podělit o své dojmy a vkládat statusy, fotky nebo tweety. O přístup na internet se postará vestavěný prohlížeč Opera.

Mobilní telefon One Touch 810 si nově můžete pořídit i ve výrazné rudé a světle fialkové módní variantě za 1 990 Kč s DPH, na Slovensku za 79,90 EUR s DPH.

Byl pro vás článek přínosný?