Hlavní navigace

Alcatel One Touch Idol X je v prodeji u nás i na Slovensku

8. 10. 2013

Sdílet

 Autor: Alcatel
Smartphone Alcatel One Touch Idol X se začal prodávat v České republice a na Slovensku. Nová vlajková loď této značky zaujme kombinací tenkého designu a výkonných komponent. Idol X je vybaven 5” Full HD IPS displejem, čtyřjádrovým 1,5GHz procesorem a fotoaparátem s rozlišením 13 megapixelů.

Smartphone Alcatel One Touch Idol X se začal prodávat v České republice a na Slovensku. Nová vlajková loď této značky zaujme kombinací tenkého designu a výkonných komponent. Idol X je vybaven 5” Full HD IPS displejem, čtyřjádrovým 1,5GHz procesorem a fotoaparátem s rozlišením 13 megapixelů.

Alcatel One Touch Idol XZnakem modelu One Touch Idol X je velký pětipalcový IPS displej téměř bez okrajů, nabízející Full HD rozlišení (1920 x 1080 pixelů), který je zapuštěn do 6,9 mm tenkého těla. Zaoblené hrany přispívají k pohodlnému držení telefonu v dlani.

Použitá výrobní technologie laminace nezanechává vzduchovou mezeru mezi LCD a dotykovým panelem. Vyšší propustnost světla umožňuje lepší viditelnost displeje na přímém slunečním světle i ve tmě. Technologie IPS nabízí široké pozorovací úhly dosahující až 178 stupňů.

cyber23

Alcatel One Touch Idol X disponuje hardwarem, odpovídajícím požadavkům obvyklým v nejvyšší kategorii smartphonů. Jeho srdcem je čtyřjádrový 1,5GHz procesor s operační pamětí o velikosti 2 GB. Nadstandardní výdrž pak zajišťuje lithiová baterie s kapacitou 2000 mAh. Stejně jako většina smartphonů značky Alcatel One Touch Idol i její nová vlajková loď podporuje funkci Dual SIM umožňující využívání dvou SIM karet najednou. Operační systém Android ve verzi 4.2 Jelly Bean je rozšířen o rozhraní One Touch Live, které nabízí na jednom místě aplikace, s jejichž pomocí si mohou uživatelé jednoduše přizpůsobit telefon svým potřebám.

Novinka se nabízí ve třech barevných variantách – červené, žluté a břidlicové. Doporučená cena telefonu s podporou dvou SIM karet je 9990 Kč, resp. 399,90 € s DPH.

Byl pro vás článek přínosný?