Hlavní navigace

Alcatel Onetouch Pop 2 s HD displejem a podporou LTE sítí

9. 7. 2015

Sdílet

 Autor: Alcatel Onetouch
Alcatel Onetouch začal v Česku a na Slovensku prodávat smartphone POP 2 (5) Premium Edition. Zatím nejlépe vybavený model z řady POP, kam patří smartphony Alcatel Onetouch nižší střední třídy, nabízí pětipalcový IPS displej s HD rozlišením, 8Mpx fotoaparát i podporu rychlých mobilních LTE sítí (4G).

Alcatel Onetouch začal v Česku a na Slovensku prodávat smartphone POP 2 (5) Premium Edition. Zatím nejlépe vybavený model z řady POP, kam patří smartphony Alcatel Onetouch nižší střední třídy, nabízí pětipalcový IPS displej s HD rozlišením, 8Mpx fotoaparát i podporu rychlých mobilních LTE sítí (4G).

Přední panel novinky s pětipalcovým displejem a rozlišením 1280 x 720 bodů má díky IPS technologii široké pozorovací úhly. Uvnitř se nachází čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 410 s rychlostí 1,2 GHz pro každé jádro, který se opírá o 1 GB operační paměti.

Kamera na zadní straně nabízí rozlišení 8 Mpx a zvládne natáčet Full HD videa. Disponuje i funkcí video stabilizace, což eliminuje roztřesení videa při natáčení. Při fotografování a prohlížení fotek oceníte funkci přiblížení jedním prstem. Přední 2mpx kameru zase využijete pro videohovory přes Skype, nebo pořizování rychlých selfie záběrů.

skoleni

K ukládání dat slouží vnitřní úložiště telefonu o velikosti 8 GB, které snadno rozšíříte pomocí slotu na microSD karty s kapacitou až 32 GB.

Telefon POP 2 (5) Premium Edition se systémem Android 5.0 Lollipop se prodává v černé a bílé barvě za 4 490 Kč, resp. 159,90 euro.