Hlavní navigace

Alcatel Onetouch POP 7S. Tablet pro telefonování

 Autor: Alcatel Onetouch
Alcatel Onetouch uvedl na český trh sedmipalcový tablet POP 7S, který podporuje vysokorychlostní LTE internet. Kromě toho disponuje i funkcí telefonování a díky infračervenému portu může také sloužit třeba jako dálkový ovladač k televizi.
Adam Kencki 16. 9. 2014

Sdílet

Alcatel Onetouch uvedl na český trh sedmipalcový tablet POP 7S, který podporuje vysokorychlostní LTE internet. Kromě toho disponuje i funkcí telefonování a díky infračervenému portu může také sloužit třeba jako dálkový ovladač k televizi.

Novinka pracuje pod operačním systémem Android KitKat 4.4. Výhodou POP 7S je nadstandardní konektivita a především rychlost připojení až 110 Mb/s. Tablet v Česku prodává exkluzivně operátor O2 za 4 680 Kč s DPH (při koupi bez jakýchkoli závazků).

Svižný chod operačního systému Android KitKat 4.4 zajišťuje čtyřjádrový procesor Snapdragon 400, tablet POP 7S zvládne s pomocí aplikace telefon i hlasové volání a posílání SMS nebo MMS zpráv. Pro ukládání vašich dat je k dispozici integrovaná paměť o kapacitě 4 GB, kterou snadno rozšíříte pomocí MicroSD karet až o dalších 32 GB.

Díky funkci IR blaster můžete s tabletem POP 7S pohodlně ovládat televizor, DVD přehrávač nebo domácí audiosystém přímo na displeji tabletu. Veškerý obsah zařízení navíc zásluhou technologie Miracast můžete promítnout na velkou obrazovku televizoru. Nechybí ani pohotový 3Mpx fotoaparát vzadu a VGA kamera vpředu určená pro videohovory.