Hlavní navigace

Alcatel Onetouch Pop Star: Džíny nebo dřevo?

11. 1. 2016

Sdílet

 Autor: Alcatel Onetouch
Alcatel Onetouch začal na českém a slovenském trhu prodávat pětipalcový smartphone Pop Star.

Alcatel Onetouch začal na českém a slovenském trhu prodávat pětipalcový smartphone Pop Star.

Od telefonů své kategorie se odlišuje bohatou nabídkou originálních zadních krytů, které mohou jeho majitelé měnit podle nálady nebo přizpůsobit svému outfitu. Kromě tří barevných krytů obsažených přímo v balení jsou k dispozici také kryty z netradičních materiálů, jako je džínovina, kůže nebo dřevo.

Alcatel Onetouch Pop StarPop Star je vybaven HD IPS displejem, čtyřjádrovým procesorem a 8Mpx fotoaparátem. Využívá prostředí operačního systému Android 5.1 LolliPop a mezi jeho další výhody patří také podpora dvou SIM karet.

Uvnitř telefonu se nachází čtyřjádrový procesor s rychlostí 1,3 GHz a 1 GB operační paměti. K výhodám telefonu se řadí i podpora rychlého 3G připojení k mobilnímu internetu. Zadní fotoaparát nabízí rozlišení 8 Mpx, videostabilizaci a zvládne natáčet videa ve Full HD rozlišení. Přední kamera má rozlišení 5 megapixelů.

Cloud22

Vnitřní úložiště telefonu o velikosti 8 GB lze snadno rozšířit pomocí slotu na microSD karty s kapacitou až 32 GB. Smartphone Pop Star se prodává za atraktivní cenu 2 990 Kč.

Více informací o smartphonu Pop Star najdete na webu PopStar.alcatelonetouch.com. Když už jsme u těch pop star, tak včera umřel David Bowie...