Hlavní navigace

Alcatel PLUS 12 – hybrid tabletu a notebooku

20. 3. 2017

Sdílet

 Autor: TCL Communication
Společnost TCL Communication představila zařízení typu 2v1 Alcatel PLUS 12 a smartphone Alcatel IDOL 4 Pro s Windows 10

Firma zároveň potvrdila, že po obrovském zájmu na sociálních sítích značky Alcatel plánuje spustit prodej high-endového smartphonu Alcatel IDOL 4 Pro s operačním systémem Windows 10 i na evropském trhu. 

TCL Communication

Nové zařízení typu 2v1 s označením PLUS 12 představuje ideální mobilní kancelář pro ty, kteří často cestují. Pracuje na operačním systému Windows 10 a jeho charakteristickými rysy jsou ostrý 11,6‘‘ displej s Full HD rozlišením, elegantní design a možnost připojení k mobilním sítím 4G (LTE).

Díky rychlému 4G (LTE) nebo Wi-Fi připojení nabízí Alcatel PLUS 12 pohodlí kanceláře na cestách. Můžete snadno komunikovat a spolupracovat s kolegy, vytvářet dokumenty, tabulky a prezentace, číst elektronické knihy, surfovat na internetu nebo sledovat videa ve Full HD kvalitě. Díky přední 5Mpx kameře, hlasitým duálním reproduktorům a digitálnímu mikrofonu není problém ani zorganizovat videokonference na profesionální úrovni.

Součásti PLUS 12 je i odnímatelná klávesnice, která zároveň slouží jako LTE Wi-Fi hotspot až pro 15 různých zařízení.

Alcatel PLUS 12 umožňuje využít naplno nové funkce systému Windows 10. Podporuje funkci Windows Hello pro rychlé rozpoznání otisků prstů bez nutnosti přihlásit se heslem, nebo aplikaci Windows Ink, která umožňuje použití stylusu nebo prstů k ručně psaným poznámkám přímo na displej tabletu.

PLUS 12 nabízí bohatou konektorovou výbavu včetně portů USB typu C, USB typu A, Micro HDMI či audio jacku, což umožňuje připojení řady periferií – např. externích disků, myší, reproduktorů, sluchátek, monitoru, projektoru apod.

Alcatel PLUS 12 je jedním z nejlehčích 12‘‘ zařízení na trhu. Váží jen 990 gramů, je skladné a pohodlně se přenáší. Zaujme i elegantní víkem z broušeného kovu, který mu propůjčuje profesionální vzhled.

Smartphone IDOL 4 Pro – efektivita jako na domácím PC

Smartphone Alcatel IDOL 4 Pro, který pracuje na operačním systému Windows 10, je nabitý všemi funkcemi, které slouží k co největší pracovní produktivitě. Díky funkci Continuum můžete telefon připojit k monitoru, klávesnici a myši a proměnit smartphone v plnohodnotný počítač. IDOL 4 Pro sází na elegantní design se skleněnými zády a kovovým rámečkem. Pohání jej procesor Qualcomm Snapdragon 820.

Dostupnost a cena

V ČR a SR se Alcatel PLUS 12 objeví během července za cenu 12 999 Kč, resp. 499 eur včetně DPH. Smartphone Alcatel IDOL 4 Pro přijde na evropský trh od června za 599 eur včetně DPH v barevném provedení Gold Chrome.