Hlavní navigace

Alcatel PLUS 12 – přenosné zařízení typu 2v1

3. 10. 2017

Sdílet

 Autor: TCL Communication
Novinka nabízí v jednom přednosti tabletu a klasického notebooku s operačním systémem Windows 10

Tablet má úhlopříčku 11,6“ a jeho displej s Full HD rozlišením podporuje funkci Windows Ink pro ovládání aktivním perem. Výhodou je i postranní čtečka otisků pro rychlé přihlášení do Windows. Tablet lze vložit do klávesnice, která disponuje vlastní baterií, a využívat jako běžný notebook. Samotná klávesnice může po vložení SIM karty s datovým tarifem sloužit i jako bezdrátový Wi-Fi hotspot pro až 15 různých zařízení.  

TCL Communication

Alcatel PLUS 12 kombinuje funkce tabletu a notebooku. Jde o snadno přenosné zařízení a s 999 gramy i jedno z nejlehčích ve své kategorii. Kovově matná záda tabletu jsou odolná vůči mechanickému opotřebení a dodávají mu prémiový vzhled. 11,6“ dotykový displej typu IPS nabízí široké pozorovací úhly a jemné Full HD rozlišení.

Srdcem novinky je procesor Intel Celeron N3350, který podporují 4 GB operační paměti. Ti, kteří často cestují, ocení slot na SIM kartu pro mobilní přístup k rychlému LTE internetu. Tabletová část disponuje portem USB-C s rozhraním USB 3.1, Micro HDMI konektorem pro připojení externího monitoru a jackem pro sluchátka. Klávesnice s touchpadem obsahuje vlastní baterii, ze které lze tablet dobíjet, a také rozhraní USB 2.0 díky němuž můžete k zařízení připojit myš, reproduktory nebo externí disk.

Praktické funkce Windows 10

S operačním systémem Windows 10 můžete naplno využít řadu jeho moderních funkcí. Pro rychlé přihlášení bez nutnosti zadávat heslo je k dispozici snímač otisků prstů s funkcí Windows Hallo. Tablet podporuje funkce Windows Ink pro ovládání stylusem (ten není součástí balení), takže můžete snadno a rychle pořizovat ručně psané poznámky.

Cloud22

Dostupnost a cena

Alcatel PLUS 12 se v Česku a na Slovensku prodává v titanově šedém provedení za 13 999 Kč, resp. 539 € včetně DPH.