Hlavní navigace

Alcatel uvádí smartphony Idol 2 a Idol 2 Mini

25. 2. 2014

Sdílet

 Autor: Alcatel Onetouch
Alcatel Onetouch představil na veletrhu Mobile World Congress v Barceloně chytré telefony ze série Idol. Oba telefony se budou prodávat i ve verzích LTE. Na český a slovenský trh se smartphony Idol 2 a Idol 2 Mini dostanou v průběhu druhého čtvrtletí roku.

Alcatel Onetouch představil na veletrhu Mobile World Congress v Barceloně chytré telefony ze série Idol. Oba telefony se budou prodávat i ve verzích LTE. Na český a slovenský trh se smartphony Idol 2 a Idol 2 Mini dostanou v průběhu druhého čtvrtletí roku.

Alcatel Idol 2Nástupci modelů Idol a Idol Mini představují telefony střední třídy, nabídnou však prémiový design. Verze obou novinek s podporou 4G LTE najdou zákazníci pod názvy Idol 2 S a Idol 2 Mini S.

Idol 2 a Idol 2 Mini jsou vybaveny čtyřjádrovým procesorem. Zadní kryt z broušeného kovu doplňují IPS displeje. Oba modely také disponují osmimegapixelovou zadní kamerou pro natáčení HD videa a pořizování fotografií s vylepšenou stabilizací obrazu.

Idol 2 nabízí 5” IPS displej v těle tenkém jen 7,3 mm. Displej se vyznačuje širokými pozorovacími úhly, nechybí stereo reproduktory. Novinka obsahuje také technologii Miracast pro sdílení obsahu telefonu ve vaší TV pomocí bezdrátového přenosu WiFi. Model Idol 2 S nabízí navíc podporu 4G LTE sítí. Obě verze se budou prodávat v barevných - kromě stylové břidlicové a bílé barvy bude k dispozici také čokoládová.

S velikostí displeje 4,5" se Idol 2 Mini stále řadí mezi kompaktní zařízení, které se zásluhou svého designového zpracování bez problémů vejde do dlaně. Idol 2 Mini S přináší podporu LTE sítí. Idol 2 Mini se bude nabízet v bílé, břidlicové, šedé a růžové, zatímco Idol 2 Mini S bude dostupný v bílém, břidlicovém, šedém a čokoládovém odstínu.

Pro podrobné specifikace a další informace navštivte stránky Alcatel Onetouch.