Hlavní navigace

Algotech nabízí telekomunikační techniku jako na ZOH v Soči

 Autor: © vgstudio - Fotolia.com
Společnost Algotech je Platinum partnerem společnosti Avaya, která byla vybrána jako oficiální dodavatel telekomunikačního zařízení a zajištění telekomunikační infrastruktury pro olympijské hry v Soči. Algotech nabízí svým zákazníkům vše, co bude k dispozici na olympijských hrách.
PR článek 30. 7. 2013

Sdílet

Společnost Algotech poskytuje telekomunikační řešení pro institucionální a podnikovou sféru. Pro zákazníky v této oblasti dodává svá řešení postavená na produktech společnosti Avaya, která byla vybrána jako oficiální dodavatel olympijských her v roce 2014.

„Jsme opravdu hrdí na to, že naši zákazníci mohou od nás získat telekomunikační řešení postavená na produktech společnosti, která byla vybrána v tak velké konkurenci pro tuto mimořádnou událost“, říká Martina Koutníková, Marketing Manager společnosti Algotech, a dodává: „Věříme, že je to pro naše současné i potenciální zákazníky jasné poselství, které dokumentuje kvalitu dodávaných produktů“.

„Vzhledem k tomu, že na olympijských hrách budou naše firemní barvy zastupovat právě technologie Avaya, které dodáváme našim zákazníkům, a navíc jsou v naší společnosti velcí příznivci sportu, rozhodli jsme se, že vyhlásíme pro naše zákazníky soutěž, jejíž výherce olympijské hry v Soči také navštíví. Doporučujeme sledovat naše webové stránky www.algotech.cz, kde budou publikována pravidla a podmínky soutěže“, říká Martina Koutníková.