Hlavní navigace

Angry Birds Space exkluzivně zdarma pro Samsung Galaxy

22. 3. 2012

Sdílet

 Autor: Google Play
Nová verze Angry Birds Space je tu! Pro majitele zařízení Samsung Galaxy exkluzivně jeden díl zdarma. Samsung a Rovio společně odhalují tajemství nových postaviček oblíbené hry Angry Birds a pro své zákazníky přichystali několik překvapení.

Samsung a společnost Rovio, dnes uvádějí  na trhnejnovější verzi oblíbené hry Angry Birds s názvem Angry Birds Space.Pro milovníky této hry je připravena jedinečná nabídka. Všichni uživatelé smartphonů z rodiny Samsung GALAXY si mohou zdarma stáhnout a zahrát speciální díl s názvem „Danger Zone“, který je pro ostatní hráče k dispozici pouze jako placený doplněk. Tento speciální balíček obsahuje 30 velmi náročných úrovní Angry Birds Space a bude 3 měsíce zdarma k dispozici na Samsung Apps a Google Play

skoleni

Fanoušci si mohou Angry Birds Space vychutnat například na vlajkové lodi z portfolia společnosti Samsung, modelu Samsung GALAXY Note. Ten nabízí hráčům dokonalé herní vlastnosti. O vizuální stránku se postará velký, 5,3 palcový HD Super AMOLED displej, plynulost hry zajistí dvoujádrový procesor.

Nová verze Angry Birds přinese i další překvapení. Hráči se mohou těšit na zcela nové postavičky, jako je například „Lazer Bird“. Ten je speciálně vytvořen jako personifikace telefonů Samsung GALAXY, takže má nejen vychytaný styl, ale hlavně super sílu. Nové postavičky včetně „LazerBirda“ mají unikátní super hrdinské schopnosti, které jim pomáhají v boji proti vesmírným prasátkům a díky kterým donesou svá vajíčka zpět do bezpečí domova.