Hlavní navigace

AOC představuje nový 240Hz AGON s G-SYNC

13. 6. 2017

Sdílet

 Autor: AOC
AOC uvádí svůj zatím nejrychlejší herní monitor s technologií NVIDIA G-SYNC

Model AGON AG251FG se pyšní obnovovací frekvencí 240 Hz, časem odezvy 1 ms díky technologii NVIDIA G-SYNC a také funkcí NVIDIA ULMB pro redukci rozmazaného pohybu. Kromě toho monitor zaujme i dalšími prémiovými herními vychytávkami, jako je AOC Shadow Control nebo ergonomický stojan AOC Ergo Dial.

AOC

AGON AG251FG od AOC nabízí 24,5″ Full HD TN panel (rozměr 16:9, 1 920 x 1 080 bodů), který je o něco větší než běžný 24palcový model používaný v esportu. S obnovovací frekvencí 240 Hz a vestavěným modulem NVIDIA G-SYNC je perfektní volbou pro hráče s grafickou kartou NVIDIA, jež touží po nejplynulejším hraní. Technologie G-SYNC synchronizuje obnovovací frekvenci monitoru s GPU grafické karty, aby nedocházelo k trhání, skákání a zpoždění obrazu. Čas odezvy 1 ms a funkce NVIDIA ULMB taktéž snižují rozmazání pohybu nebo „ghosting”. Hráči si tak mohou plně vychutnat krásně ostrou grafiku i v těch nejrychlejších scénách.

Podobně jako všechny monitory AGON nabízí i model AG251FG řadu funkcí, které zvyšují komfort a výkon hráčů. Jmenujme ergonomický stojan Ergo Dial s možností náklonu, otočení a úpravy výšky (pomocí pohodlného měřítka), dále vysunovací držák na sluchátka a držadlo pro snadný transport. Technologie Flicker Free od AOC minimalizuje blikání a tím také únavu očí. Funkce Low Blue Light zase brání škodlivému modrému světlu a funkce Shadow Control projasní i velmi tmavá místa, aniž by to mělo vliv na zbytek obrazovky. 

Dostupnost a cena

AOC AGON AG251FG by měl být k dispozici v srpnu 2017 za cenu