Hlavní navigace

AOC představuje nový Q27T1

 Autor: AOC
Atraktivní design F. A. Porsche, spojený s prvotřídní monitorovou technologií
Radek Kubeš 13. 12. 2019

Sdílet

Nový monitor AOC Q27T1, jehož design je navržen světoznámým studiem F. A. Porsche, vstupuje do obchodů. Tento 27” (68,6 cm) model s QHD rozlišením, IPS panelem a ze tří stran bezrámečkovým designem je opravdovým funkčním uměním. 

AOC

Ze tří stran bezrámečkový monitor se zero edge designem skrývá rámeček na pravé a levé straně za displej a vytváří tak dojem, že tam žádný rámeček není. Spodní část stojanu je leštěna, což v kontrastu se zakřivenými matnými zády monitoru podtrhuje jeho čistý design. Vstupní a výstupní porty monitoru Q27T1 jsou decentně umístěny tak, aby potřebné kabely nenarušovaly celkový vizuální dojem. Model je vhodný jak pro domácí, tak i kancelářské použití. Navíc jej designoví nadšenci budou mít rádi umístěný na viditelném místě.

Nový AOC Q27T1 je vybaven kvalitním IPS panelem, který nabízí široké pozorovací úhly. Quad HD rozlišení 2 560 x 1 440 bodů, v kombinaci s anti-glare vrstvou, poskytuje ostrý obraz. Monitor navíc nabízí široké pokrytí barevného spektra (90% pokrytí NTSC a 107% pokrytí RGB barevného pole) a jas na úrovni 350 nitů. Pro připojení zařízení nabízí dva HDMI porty a jeden DisplayPort.

Dostupnost a cena

Monitor AOC Q27T1 je v obchodech k dispozici od listopadu 2019 za doporučenou koncovou cenu 8 429 Kč (329 euro).