Hlavní navigace

Aplikace TomTom pro iPhone v nové verzi

21. 10. 2010

Sdílet

Mezi novinkami najdeme navigaci podle fotografie a optimalizaci pro iPhone 4.

TomTom aktualizoval svou navigační aplikaci pro iPhone. Řidiči se nově mohou nechat navigovat do cíle na základě fotografií a udělat si tak ze svého fotoalba adresář. Uživatelé iPhone 4 navíc pocítí pohotovější a citlivější navigaci a díky podpoře kvalitnějšího „sítnicového“ displeje si užijí i detailnější grafiku.

Mezi novinky verze 1.5 se řadí:

-    Navigace podle fotografie – Uživatelé se mohou nechat navigovat do cíle volbou fotografie uložené v jejich galerii iPhone. Poloha cíle bude určena na základě vložených geotagů.

-    Optimalizace pro iPhone 4 – Aplikace TomTom podle svých autorů přináší vyšší grafické rozlišení,  pohotovější uživatelské menu a citlivější určování polohy dokonce i v místech s omezeným příjmem signálu GPS.

-    Aktualizované mapy – Silniční infrastruktura se každým rokem změní přibližně o 15 %, proto aplikace TomTom přichází s novou verzí map. K prohlížení mapy a navigování do cíle není vyžadován signál mobilního operátora ani datové přenosy.

skoleni

Cena a dostupnost

Aplikaci TomTom pro uživatele iPhone 4, iPhone 3GS, iPhone 3G a iPod touch lze zakoupit a stáhnout prostřednictvím App Store nebo na www.tomtom.com/tomtom-app. Cena závisí na zvoleném mapovém pokrytí. Cena aplikace s mapovým pokrytím východní Evropy je 59,99 € (tj. přibližně 1 470 Kč). Aplikace TomTom pro iPhone je kompatibilní s OS 3.0 a iOS 4, uživatelům se však doporučuje aktualizovat na iOS 4, jinak nebudou moci využívat všech nových vlastností.