Hlavní navigace

Aplikace určené výrobním a distribučním firmám

Lawson Software uvedl na trh aplikaci M3 7.1 pro výrobu, distribuci a údržbu. Je určena pro firmy ze sektoru oděvnictví, výroby potravin a nápojů, distribuce a podnikové údržby.
Patrik Khudhur 28. 3. 2007

Sdílet


Lawson Software uvedl na trh aplikaci M3 7.1 pro výrobu, distribuci a údržbu. Je určena pro firmy ze sektoru oděvnictví, výroby potravin a nápojů, distribuce a podnikové údržby.

K přednostem novinky patří vylepšené uživatelské rozhraní, objednávky v dodavatelském řetězci (Supply Chain Orders), vylepšená funkčnost pro specifická odvětví, nový způsob sestavení systému, který odděluje aplikace Lawson M3 od technologie Lawson M3 a umožňuje zákazníkům omezit nevhodné aktualizace.

Smart Client - Při vývoji rozhraní tohoto programu, které se do budoucna stane všeobecně využívaným uživatelským rozhraním pro nové výrobky firmy, spolupracoval Lawson se společností Frog design. Smart Client je klientská aplikace, která je umístěná na centrálním serveru. Uživatelské rozhraní umožňuje úpravy podle potřeb zákazníka a přizpůsobení pracovní plochy.

Supply Chain Orders - čili modul Objednávky v dodavatelském řetězci propojuje různé objednávky v rámci dodavatelského řetězce a umožňuje jeho zpřehlednění. Tato aplikace například při změně data dodání či množství automaticky mění související data v rámci dodavatelského řetězce. Automaticky jsou rovněž prováděny změny dat v objednávkových sítích a uživatelé mají možnost kontrolovat status navazujících článků řetězce a ověřit si, zda bude možno dodržet uvedený termín doručení.

Specifická funkčnost pro konkrétní odvětví - Fashion Production Planning (řízení kapacity a plnění dodávek pro výrobce oděvů), Demand Planner (vyšší spolehlivost výhledového plánování) a Sales and Marketing Automation (efektivnější vývoj marketingových aktivit pro výrobce nápojů a potravin).