Hlavní navigace

Apollo 13

13. 5. 2010

Sdílet

 Autor:
Film Apollo 13, který získal devět nominací na Cenu Akademie včetně Ceny pro nejlepší film, je nyní dostupný na Blu-ray v dokonalém vysokém rozlišení.

Apollo 13 / 1995

Sci-fi, drama

Režie: Ron Howard

Hrají: Tom Hanks, Kevin Bacon, Bill Paxton, Gary Sinise, Ed Harris

Info o filmu (distributor): Film Apollo 13, který získal devět nominací na Cenu Akademie včetně Ceny pro nejlepší film, je nyní dostupný na Blu-ray v dokonalém vysokém rozlišení. Apollo 13 vzniklo v produkci držitele Ceny Akademie Briana Grazera a režie se ujal stejně oceněný Ron Howard. V hlavních rolích inspirujícího a strhujícího příběhu o skutečném vesmírném letu, který upoutal pozornost celého národa a změnil svět, se představují Tom Hanks, Kevin Bacon, Bill Paxton, Gary Sinise a Ed Harris.

Bonusy:
ÉRA APOLLA: Objevte další velké události z roku, ve kterém se odehrává tato historická mise, aniž byste museli přerušit sledování filmu!
TECHNICKÝ VÝKLAD (GRAFIKA & PIP): Vychutnejte si jednoduše a zábavně pojaté výklady komplexní technologie misí Apollo 13.
• Ztracený Měsíc: Triumf Apolla 13 • Dobývání vesmíru: Měsíc a ještě dál • Šťastná 13: Příběh astronautů • Komentář režiséra Rona Howarda • Komentář Jima a Marilyn Lovellových • D-Box

Zvuk: český 5.1 DTS, anglický 5.1 HD DTS, francouzský 5.1 DTS, španělský 5.1 DTS, italský 5.1 DTS, maďarský 5.1 DTS

TITULKY: české, anglické, francouzské, italské, španělské, švédské, dánské, finské, norské, portugalské, bulharské, řecké, maďarské, islandské, rumunské, slovinské

Délka: 160 min

Obraz: 16:9; 2.35:1

V prodeji i půjčovnách od 26. 4. 2010, doporučená cena 799 Kč

Studio: Universal

Distribuce: Bontonfilm

Česko-Slovenská filmová databáze