Hlavní navigace

Apple omylem odeslal e-mail s pozvánkou ke službě iCloud

4. 10. 2011

Sdílet

 Autor: CiccareseDesign
Apple některým uživatelům o víkendu předčasně zaslal e-mailové zprávy, které je vítají u nové služby iCloud. Ta má být představena až zítra.

Jak je vidět, tajemství není lehké udržet ani ve společnosti, jako je Apple. I když nový iPhone 5a iOS 5 mají být představeny až zítra, portál AppleInsider o víkendu informoval o tom, že jeden z jeho čtenářů již obdržel e-mail s pozvánkou ke službě iCloud. V e-mailu Apple daného uživatele informuje o tom, že jeho e-mailová adresa bude sloužit jako Apple ID k přihlašování ke iCloudu na iPhonu, iPadu, iPodu Touch a Macu. "Pokud budete postupovat podle těchto instrukcí, všechno bude nastavené během několika sekund," píše se ve zprávě.

Odkaz však zatím nefunguje, z čehož lze vyvozovat, že zpráva byla odeslána nešťastnou náhodou před zítřejší tiskovou konferencí. "Jakmile je iCloud spuštěn, ukládá se na něm váš obsah, který je následně přístupný na všech vašich zařízeních. Například pokud si koupíte na svém počítači pomocí iTunes písničku, objeví se i na vašem iPodu Touch a iPadu," stojí v e-mailu. iCloud je integrován do iOS5 a uživatelům nabídne 5 GB prostoru, což by podle Apple mělo k ukládání dat stačit, neboť zakoupená hudba, aplikace, knihy a videa se do tohoto limitu započítávat nebudou. Bližší informace o iCloudu, iOS a novém iPhonu se dozvíme již zítra.