Hlavní navigace

Apple trade-in nyní také v Evropě

13. 10. 2013

Sdílet

 Autor: Techhive.com
Evropané se podle nových informací již brzy dočkají programu, v rámci něhož umožňuje Apple získat slevu na nový iPhone při poskytnutí starého iPhonu jako protihodnoty, a který již funguje v USA.

Podle amerického serveru 9to5Mac již firma začala do trade-in programu zaučovat své zaměstnance ve Velké Británii, kde celá akce odstartuje a následně se rozšíří i do dalších zemí. Evropští zákazníci se tak dostanou na roveň těm americkým, kteří již výhody tohoto programu mohou využívat od srpna. V rámci tzv. iPhone Reuse and recycle programu Apple vyplácí (respektive převádí peníze na dárkovou poukázku, již je možné následně uplatnit na koupi nového iPhonu) lidem částku v závislosti na stavu starého iPhonu, přičemž v potaz se bere například poškození vodou či pavučina na displeji.

Trade-in program nejprve odstartuje ve Velké Británii, následně se má rozšířit do dalších velkých evropských zemí jako Francie, Německo, Itálie, Švýcarsko, Švédsko a Nizozemí. Není zatím jasné, zda i u evropské verze programu bude nutné spolu s koupí nového zařízení podepsat smlouvu s operátorem.

 

Zdroj: ZDNet

Byl pro vás článek přínosný?