Hlavní navigace

Apple údajně představí novou Apple TV

19. 2. 2012

Sdílet

 Autor:
Apple podle nových spekulací začátkem března představí vedle nového iPadu také vylepšenou verzi svého set-top boxu s názvem Apple TV.

Podle portálu 9to5Mac na to ukazuje celá řada skutečností. Například to, že Apple TV už je u velkých prodejců téměř vyprodána, nebo mají na skladě poslední kusy – ani v největším americkém řetězci s elektronikou BestBuy se již nedá koupit. A set-top box se neprodává téměř nikde ani online: nenabízí jej zde Amazon, Target, ani Radio Shack. Tento masivní nedostatek Apple TV tak podle pozorovatelů značí jediné - Apple plánuje v blízké budoucnosti vydat novou verzi svého set-top boxu, nebo celkově ukončit prodej Apple TV s tím, jak se na trhu v tomto roce objeví nová iTV.

Nedávalo by příliš smysl, aby Apple pořádalo samostatnou konferenci pouze na představení nové Apple TV, a tak pozorovatelé očekávají, že společnost spojí její představení příští měsíc s vydáním iPadu 3. Navíc Apple údajně na iTunes konečně zpřístupní 1080p obsah, který využije jak iPad 3 s rozlišením 2048 x 1536 pixelů, tak nová Apple TV.