Hlavní navigace

Archiv fotbalových snímků na Sony Bravia

20. 5. 2010

Sdílet

 Autor:
Sony oznámilo, že od konce května začne na televizorech Bravia a Blu-ray přehrávačích v Evropě streamovat archiv zápasů FIFA World Cup.

Majitelé televizorů Bravia, domácích kin Bravia a Blu-ray přehrávačů si budou moci vychutnat díky systému Bravia Internet Video 20 nejlepších momentů z mistrovství světa ve fotbale, připomenout si legendární okamžiky z historie fotbalových šampionátů, podívat se některý ze sestřihů mistrovství světa, nebo si pustit profil své oblíbené fotbalové osobnosti prostřednictvím služby Bravia Internet Video. Ta nabízí majitelům nových LCD televizorů Bravia přístup ke všemu již zmiňovanému obsahu a přináší jim tak ještě více pohodlí a zajímavých zážitků do jejich obývacích pokojů.

Technologie Bravia Internet Video je verzí přístupu k internetovému obsahu obdobnou například Viera Link u Panasonicu. Do jisté míry supluje přímý přístup k internetu přes počítač, i když stejně tak vyžaduje připojení televizoru k internetu. Umožňuje sledovat televizní pořady a to prostřednictvím populárních internetových archívních televizních služeb (tzv. „catch-up TV“). Služba také nabízí přístup k množství bezplatných videoklipů ze stránek pro sdílení multimediálního obsahu jako je YouTube, Dailymotion a mnoho dalších.

Nabídka pořadů by měla obsahovat i následující:

- 20 nejlepších momentů z mistrovství světa ve fotbale
- 14 oficiálních filmů o mistrovství světa natočených mezi roky 1930 – 2002
- Příběhy, legendy a historie mistrovství světa
- Mistrovství světa – Fotbal od A do Z FIFA
- Historické osobnosti mistrovství světa
- Minišampionáty 1966-2006