Hlavní navigace

Asus MeMO Pad 10 s procesorem Qualcomm Snapdragon S4

17. 3. 2015

Sdílet

 Autor: Asus
Asus uvedl na český trh tablet MeMO Pad 10 s úhlopříčkou displeje 10,1 palců a systémem Android 4.4 vylepšený o rozhraní Asus ZenUI.

Asus uvedl na český trh tablet MeMO Pad 10 s úhlopříčkou displeje 10,1 palců a systémem Android 4.4 vylepšený o rozhraní Asus ZenUI.

Tablet pohání čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon S4 Pro podpořený 1 GB operační paměti. Obraz zajišťuje panel typu IPS s rozlišením 1280 x 800 bodů, který je možné ovládat až 10 dotyky současně. Tablet také nabídne více než devítihodinovou výdrž na jedno nabití.

Možnosti operačního systému Android 4.4 rozšiřuje uživatelské rozhraní Asus ZenUI, které poskytuje široké možnosti přizpůsobení systému a jednoduchou komunikaci. Rozhraní obsahuje moderní „ploché“ ikony, motivy, animace, nové zvuky oznámení a logické rozvržení srozumitelně a jasně prezentující informace, které jsou pro uživatele důležité.

top100

Tloušťka tabletu je 9,9 mm a jeho hmotnost 525 gramech. Lithium-polymerová baterie udrží zařízení v chodu až 9,5 hodin bez nabíjení. Nechybí ani nejrůznější možnosti připojení, konkrétně Wi-Fi rozhraní 802.11a/b/g/n nebo podpora navigačních systémů GPS a GLONASS. Technologie Miracast tablet dokáže bezdrátově připojit k televizoru či projektoru s Wi-Fi, aby bylo možné sdílet filmy, fotografie nebo prezentace. Paměť zařízení s kapacitou 16 GB lze ještě rozšířit prostřednictvím slotu pro microSD kartu. Kromě toho má uživatel tabletu doživotně bezplatně k dispozici 5 GB na úložišti Asus WebStorage.

Model MeMO Pad 10 (ME103K) se prodává za 4 990 Kč.