Hlavní navigace

Asus MeMO Pad 7 připomíná dámskou kabelku

4. 11. 2014

Sdílet

 Autor: Asus
Asus uvede v listopadu na český trh tablet MeMO Pad 7 (ME572C/CL). Novinka s velikostí displeje o úhlopříčce sedm palců svým vzhledem připomíná dámskou kabelku či peněženku.

Asus uvede v listopadu na český trh tablet MeMO Pad 7 (ME572C/CL). Novinka s velikostí displeje o úhlopříčce sedm palců svým vzhledem připomíná dámskou kabelku či peněženku.

MeMO Pad 7 (ME572C/CL) je vybaven Full HD (1920 x 1200) IPS displejem, technologií Asus TruVivid, která zaručuje i vyšší jas. Tempo tabletu udává 64bitový čtyřjádrový procesor Intel Atom Z3560 (s frekvencí až 1,83 GHz). MeMO Pad 7 se bude prodávat ve dvou verzích s Wi-Fi a s LTE/Wi-Fi připojením.

Zadní kryt se vyznačuje propracovanou texturou bez odlesků, která vypadá a působí jako jemná kůže. Díky sklolaminátovému tělu a duralovému rámu je tablet pevný a odolný, zároveň si přitom zachovává velmi štíhlou konstrukci. S tloušťkou pouze 8,3 mm a hmotností jen 269 g je nový MeMO Pad 7 tenčí a lehčí než jeho předchůdce.

Kamera tabletu s rozlišením 5 megapixelů využívá technologii PixelMaster od Asusu, která nabízí sadu různých funkcí. Tablet MeMO Pad 7 nabízí uživatelské rozhraní ZenUI, „ploché“ ikony, motivy plné živých barev, animace, nové zvuky oznámení a logické rozvržení srozumitelně a jasně prezentující informace, které jsou pro uživatele důležité.

MeMO Pad 7 se bude v České republice prodávat nejen ve Wi-Fi verzi, ale také ve verzi s podporou rychlého LTE připojení. Cena Wi-Fi verze začíná na 5 990 Kč LTE verze bude stát 7 990 Kč.