Hlavní navigace

Asus představil notebooky s podporou HD rozlišení

21. 3. 2008

Sdílet

Notebooků s podporou HD rozlišení přibývá jako hub po dešti. Po Pavilonu HDX od HP a Aspire 8920 a 6920 od Aceru přichází nyní i Asus se zprávou o tom, že přechází k HD rozlišení.

Notebooků s podporou HD rozlišení přibývá jako hub po dešti. Po Pavilionu HDX od HP a Aspire 8920 a 6920 od Aceru přichází nyní i Asus se zprávou o tom, že přechází k HD rozlišení.

V centru pozornosti jsou zejména širokoúhlé notebooky Asus 17" WUXGA s rozlišením 1920 x 1200 pixelů, které splňuje striktní požadavky na kvalitu a vysoký standard pro High Definition formát. Nové notebooky, které jsou označeny originálním štítkem společnosti Asus s nápisem „Full HD 1080“, uživatelům přinášejí nejen obraz větších rozměrů, ale snaží se i zdokonalit celkovou kvalitu obrazu i zvuku.


Porovnání plochy obrazu XGA, Full HD a WUXGA

Užitek notebooku Asus F7 je patrný zejména při práci, která vyžaduje podchycení i detailů obrazu. Proto jej ocení především pracovníci z oboru multimedií, jako jsou fotografové, režiséři nebo střihači, neboť živé zobrazení všech barev a stínů ve formátu High Definition na velkém širokoúhlém displeji je to, co při své každodenní práci potřebují.

Multimediální notebooky Asus mohou úspěšně nahradit i DVD přehrávače nebo televizi. Živé televizní vysílání ve formátu HD budou moci sledovat díky TV tuneru, integrovanému v notebooku Asus A7, nebo připojením jakéhokoliv HD zdroje pomocí portu HDMI. Navíc technologie Dolby Home Theater dodá zvuku na realističnosti. Další model, Asus M70 je vybaven i technologií AI Surround, kvalitními reproduktory Altec Lansing a Dolby Home Theater.

Notebooky Asus G70 a G2 zajišťují realistické herní zážitky. Díky tomu, že jsou vybaveny samostatnou grafickou kartou, která poskytuje výrazně plynulejší obraz, přicházejí počítače řady G2 také s postranními displeji a osvětlením, jenž značí intenzitu využití grafické karty.
Nenechte si ujít:
Acer představil multimediální notebooky s HD displeji a Blu-ray mechanikou

Asus útočí na trh s notebooky řadou novinek

Ultralevné notebooky za 4000 Kč dorazí brzy na trh

Toshiba má unikátní miniaturní notebook s váhou 779 gramů!

Detaily o nízkoenergetických procesorech Atom od Intelu

Everex CloudBook CE1200V: další levný mininotebook představen!

HP má notebook s 20,1“ HD displejem za atraktivní cenu


Asus G70