Hlavní navigace

Asus představil nová PDA s vylepšeným grafickým rozhraním

13. 3. 2008

Sdílet

Asus ohlásil novou řadu handheldů, která je navržena tak, aby upoutala pozornost uživatelů nejen svým designem, ale také svou použitelností. Nová PDA zařízení se vyznačují přepracovaným designem, dotykovým displejem, vysokou rychlostí stahování a uživatelsky přívětivým rozhraním založeným na softwaru Windows Mobile.

Asus ohlásil novou řadu handheldů, která je navržena tak, aby upoutala pozornost uživatelů nejen svým designem, ale také svou použitelností. Nová PDA zařízení se vyznačují přepracovaným designem, dotykovým displejem, vysokou rychlostí stahování a uživatelsky přívětivým rozhraním založeným na softwaru Windows Mobile.

Asus-Lamborghini ZX1
Společnosti Asus se moderním handheldem, vybaveným všemi potřebnými funkcemi, který byl vytvořen ve spolupráci s automobilkou Lamborghini, podařilo vzbudit zájem veřejnosti. Toto zařízení obsahuje všechny designové prvky stejnojmenného proslulého sportovního automobilu, a může se tak pochlubit pěkným a bohatým zevnějškem s elegantními křivkami, které jsou dokresleny karbonovou úpravou a prvotřídní nerezovou ocelí. Při zapnutí dotykového displeje lze spatřit unikátní grafické uživatelské rozhraní, které lze upravit dle individuálních představ uživatele.

Asus P320
Kompaktní PDA telefon Asus P320, oděný do moderních odstínů a hladkých křivek, je nejmenším z rodiny Windows Mobile GPS PDA a přenáší design těchto zařízení do nových dimenzí elegance. Uvedený přístroj také přináší intuitivní rozhraní.

Asus P560
Štíhlý PDA telefon Asus P560 nabízí zcela nové uživatelské rozhraní, které zásadním způsobem zdokonaluje pocit z práce s tímto zařízením. Nové rozhraní přináší možnost výběru z různých režimů zobrazení, a uživatelé tak mohou mít pouhým dotykem vždy vše, co potřebují. Vyhledávat informace a přistupovat k nim lze jednoduše díky intuitivnímu menu a pomocí aplikací Multi-Home & Anytime Launcher s pěknými efekty. Mezi efekty přepracovaného rozhraní telefonu Asus P560 patří například funkce EeeMusic, která zobrazuje speciální animace na obalu přehrávaného alba, EeePhoto přicházející se zvukem šustícího papíru při otočení stránky či možnost nastavit oblíbenou MP3 jako vyzvánění pro příchozí hovory.

Asus M930
Tento výrazný a reprezentativní smartphon se hodí pro všechny manažery. Kromě elegantního vzhledu přichází M930 s možností využití buďto numerické klávesnice, nebo plnohodnotné klávesnice QWERTY, což umožňuje velmi snadné zasílání zpráv během cest. Díky operačnímu systému Windows Mobile 6.0 budou mít uživatelé možnost plnohodnotně se věnovat práci stejně tak, jako by byli přímo v kanceláři.

Asus M536
Asus M536, obsahující vestavěný modul pro rozeznávání otisků prstů, je bezpečný stejně jako váš soukromý trezor v bance. Díky tomu, že tento modul akceptuje výhradně unikátní otisk prstu daného uživatele, což vede k výraznému posílení bezpečnosti, je prakticky nemožné do tohoto telefonu proniknout.

S funkcí Asus Security Manager je možné jediným stisknutím zajistit rychlejší a snadnější přístup na internet. Díky vestavěné plnohodnotné QWERTY klávesnici i dotykovému provedení budou mít uživatelé k dispozici ještě intuitivnější způsob editace e-mailů a dalších dokumentů. M536 navíc obsahuje také velké množství výkonných funkcí, mezi které patří například GPS, WiFi 802.11b/g, Bluetooth 2.0 a fotoaparát s 3megapixelovým rozlišením — to vše v jediném kompaktním zařízení.
Nenechte si ujít:
Asus představil nové PDA s telefonem a vysokorychlostním přenosem dat

Nová PDA od Asusu obsahují telefon i navigaci

Nová úroveň mobilní navigace - Maps 2.0

Ultralevné notebooky za 4000 Kč dorazí brzy na trh, tvrdí Intel