Hlavní navigace

Asus připravuje dokovací stanici pro Google Nexus 7

 Autor: Asus
Tabletu Google Nexus 7 se daří velmi dobře, prodává se v obrovských množstvích. Výrobce tohoto tabletu, společnost Asus, připravuje dokovací stanici, ve které můžete tablet nabíjet, ale také jej propojit s reprosoustavou.
Adam Kencki 3. 12. 2012

Sdílet

Tabletu Google Nexus 7 se daří velmi dobře, prodává se v obrovských množstvích. Výrobce tohoto zařízení, společnost Asus, připravuje dokovací stanici, ve které můžete tablet nabíjet, ale také jej propojit s reprosoustavou.

Sedmipalcový Google Nexus 7 patří, stejně jako nedávno oznámený smartphone Nexus 4 nebo velký tablet Google Nexus 10 do rodiny mobilních zařízení společnosti Google. Ta využívá různých výrobců a poté nabízí tyto tablety nebo smartphony pod hlavičkou Nexus. Nexus 7 se nedávno dočkal upgradu v podobě 3G modemu a většího úložiště. Tablet je dostupný i v České Republice.

Dokovací stanice pro Nexus 7 by měla být dostupná již v průběhu prosince 2012. Odhadujeme, že by neměla stát víc, jak 40€, tedy asi 1000Kč. Na dokovací stanici bude k dispozici microUSB port a také 3,5 mm jack pro zvuk. Jedinou podmínkou pro správné fungování dokovací stanice je přítomnost operačního systému Android ve verzi 4.2 Jelly Bean.