Hlavní navigace

Asus T100 Chi je zařízení 2 v 1 řady Transformer Book

1. 9. 2015

Sdílet

 Autor: Asus
Společnost Asus rozšiřuje svou řadu Transformer Book o prémiový model T100 Chi. Chi představuje univerzální zařízení 2 v 1 - notebook s operačním systémem Windows.

Společnost Asus rozšiřuje svou řadu Transformer Book o prémiový model T100 Chi. Chi představuje univerzální zařízení 2 v 1 - notebook s operačním systémem Windows.

V režimu tabletu je displej 7,2 mm tenký a váží570 gramů, konstrukce je celohliníková. Počítač využívá procesor Intel s nízkou spotřebou energie, a díky tomu nepotřebuje ke svému chlazení žádné ventilátory. Výhodou tohoto řešení je naprosto tichý provoz jak v řežimu tabletu, tak v režimu notebooku. Použitý IPS displej s úhlopříčkou 10,1 palců srozlišením 1920 x 1200 slibuje široké pozorovací úhly.

O výkon se stará čtyřjádrový procesor Atom Z3775 od společnosti Intel s taktem až 2,39 GHz a také operační paměť o velikosti 2 GB. Použitý procesor je energeticky účinný, takže udrží zařízení v chodu bez nabíjení celých 11 hodin. Díky úsporným komponentám a inteligentnímu systému pro odvod tepla nepotřebuje zařízení Chi ke svému chlazení žádné ventilátory, a proto je zároveň při provozu tiché.

special_kyberutoky

Společnost Asus spustila v České republice pro své zákazníky program „Asus 100% záruka spolehlivosti“. Díky tomuto programu, který je platný od 23. února do 31. prosince 2015, mají lidé v prvním roce od zakoupení notebooku nebo konvertibilního zařízení značky Asus v případě oprávněné reklamace nárok na vrácení peněz. To znamená, že pokud budou muset notebook reklamovat v servisu, zpátky dostanou nejen opravené zařízení, ale i částku rovnající se jeho maloobchodní ceně. Lidem, kteří budou chtít tuto garanci nad rámec zákonné záruky využít, stačí jen zaregistrovat svůj notebook společně s nákupním dokladem na webových stránkách www.Asus-zaruka.cz a to do 15 dní od jeho nákupu.

Model Transformer Book T100 Chi se v Česku prodává za cenu od 13 999 Kč s DPH.