Hlavní navigace

Asus uvádí na trh herní chytrý telefon ROG Phone II s Qualcomm Snapdragon 855 Plus

1. 10. 2019

Sdílet

 Autor: Asus
Výkonný herní telefon disponuje 120Hz displejem s úhlopříčkou 6,59 palců, 12 GB operační paměti, vnitřním úložištěm o velikosti 512 GB či baterií o kapacitě 6 000 mAh. Zaujme i nové volitelné příslušenství v podobě doku pro hraní se dvěma obrazovkami.

Společnost Asus uvádí na český trh herní chytrý telefon ROG Phone II, nástupce loňského modelu ROG Phone. Novinka využívá velmi výkonný procesor Qualcomm Snapdragon 855 Plus s frekvencí 2,96 GHz a nový grafický procesor Adreno 640.

Rychlý multitasking zajišťuje 12 GB operační paměti a 512GB vnitřní úložiště. Výkonné součásti chladí vylepšený systém GameCool II s 3D parní komorou, zaujme i baterie s kapacitou 6 000 mAh a podpora rychlého nabíjení.

Nový herní telefon je dále vybavený 120Hz displejem typu Amoled s odezvou 1 milisekundy, 10-bitovým HDR a úhlopříčkou 6,59 palců, který dle výrobce nabízí přesnost barev Delta-E

Zařízení rovněž obsahuje vylepšené ultrazvukové senzory AirTrigger II, technologii Dual Surrounding Vibration a stereofonní reproduktory orientované dopředu. Rychlý přenos mobilních dat obstarává modem 4G LTE Cat 18 s rychlostí stahování až 1,2 Gb/s.

Asus doplňuje, že zbrusu nové volitelné příslušenství zahrnuje TwinView Dock II pro hraní se dvěma obrazovkami a multikonfigurační ROG Kunai Gamepad pro dokonalý herní zážitek podobný konzoli.

special_kyberutoky

Herní chytrý telefon Asus ROG Phone II bude k dispozici v říjnu za doporučenou cenu 23 990 Kč.