Hlavní navigace

Asus uvedl na český trh tablet MeMo Pad 7 ME70

11. 8. 2014

Sdílet

 Autor: Asus
Asus uvedl na český trh Wi-Fi tablet MeMO Pad 7 (ME70). Jedná se o odlehčenou verzi nedávno představeného stejnojmenného modelu (ME176C).

Asus uvedl na český trh Wi-Fi tablet MeMO Pad 7 (ME70). Jedná se o odlehčenou verzi nedávno představeného stejnojmenného modelu (ME176C).

Tablet s dvoujádrovým procesorem Intel Atom běží na operačním systému Android 4.3 Jelly Bean, který je obohacen o uživatelské rozhraní Asus ZenUI. MeMO Pad 7 ME70 disponuje 7“ displejem s rozlišením 1024 x 600 bodů.

Displej s rozlišením 1024 x 600 pixelů chrání oleofobní vrstva odolávající otiskům prstů. Kvalitu obrazu vylepšuje technologie Asus Splendid, která se stará o úpravu barev, jasu, kontrastu a ostrosti. Tablet můžete prostřednictvím Wi-Fi připojení snadno připojit k internetu. Data je možné ukládat na interní 8GB úložiště, které lze rozšířit pomocí paměťové karty o dalších 32 GB.

Procesor Intel Atom je taktován na 1,2 GHz, uživatelé mají k dispozici 1 GB operační paměti RAM. Integrovaná baterie postačí na 8 hodin provozu. Tablet podporuje přenášení zvuku pomocí kodeku aptX a Bluetooth, s pomocí technologie Miracast je možné promítat obraz na domácí externí televizi nebo monitoru.

Zadní fotoaparát má rozlišení 2 megapixely, přední je základní, s VGA rozlišením. Fotoaparát je vybaven funkcemi Pixel Master, která umí pořizovat fotografie dvě sekundy před stisknutím tlačítka spouště a jednu sekundu po zmáčknutí. Během těchto tří sekund pořídí 31 fotografií, z nichž si můžete vybrat jednu, dvě nebo třeba všechny. Režim Smart Remove dokáže odstranit nechtěné pohybující se objekty na vašich snímcích. Ze záběrů tak zmizí všechny rušivé prvky nebo procházející osoby.

Na českém trhu se novinka prodává za 2 690 Kč včetně DPH.