Hlavní navigace

Asus ZenFone C se speciální slevou pro zaregistrované zájemce

13. 2. 2015

Sdílet

 Autor: Asus
Asus uvádí na český trh cenově dostupný chytrý telefon ZenFone C. Smartphone je vybaven 4,5" displejem a hlavním fotoaparátem PixelMaster s rozlišením 5 megapixelů.

Asus uvádí na český trh cenově dostupný chytrý telefon ZenFone C. Smartphone je vybaven 4,5" displejem a hlavním fotoaparátem PixelMaster s rozlišením 5 megapixelů.

ZenFone C využívá procesor Intel Atom Z2520 s frekvencí 1,2 GHz. Stejně jako u předchozích telefonů ZenFone nechybí podpora dvou SIM karet. Výhodou telefonu je prodloužená výdrž baterie díky akumulátoru s kapacitou 2100 mAh.

Prvních 100 kusů modelu ZenFone C navíc Asus v Česku nabídne se slevou 300 Kč. Zájemci o slevový kupon se mohou registrovat od 12. do 15. února 2015 na speciální stránce. Novinka se poté dostane i do českých obchodů, kde se začne prodávat ve třech barevných variantách za 3 290 Kč.

Model ZenFone C využívá dvoujádrový procesor Intel Atom Z2520 s taktem 1,2 GHz. Procesor podporuje operační paměť s kapacitou 1 GB. ZenFone C je vybaven displejem s rozlišením 854 × 480 bodů. Displej telefonu Zenfone C chrání technologie Corning Native Damage Resistance, která snižuje riziko vzniku prasklin. Krycí sklo Sklo Corning Gorilla Glass 3 je odolnější proti poškrábání než běžné hlinitokřemičité sklo nebo sodnokřemičité sklo.

Hlavní fotoaparát PixelMaster má rozlišení 5 Mpx a optiku se světelností f/2.0. Speciální režim PixelMaster pro focení za špatného světla využívá slučování pixelů. Hlavní fotoaparát nabízí také režim HDR, který využívá technologii zvyšující kontrast. ZenFone C obsahuje akumulátor s kapacitou 2100 mAh, který je navíc snadno vyměnitelný, takže uživatelé mohou svůj ZenFone C dovybavit náhradní baterií nebo akumulátorem s ještě vyšší kapacitou.