Hlavní navigace

Asus ZenPad 10: Tablet pro konzumaci médií

 Autor: Asus
Asus zařadil do své nabídky nové tablety z řady ZenPad. Inovované modely ZenPad 10 zajmou kovovým rámečkem a zadním krytem s reliéfem v podobě tkané látky.
Adam Kencki 4. 8. 2017

Sdílet

Asus zařadil do své nabídky nové tablety z řady ZenPad. Inovované modely ZenPad 10 zajmou kovovým rámečkem a zadním krytem s reliéfem v podobě tkané látky.

10,1“ modely nabídnou displeje až s Full HD rozlišením, až 3 GB operační paměti, úložiště až 32 GB a také 4650mAh baterii s výdrží až 13 hodin při přehrávání videa. Všechny novinky podporují 4G (LTE) sítě využívané v České republice a disponují nejnovější verzí operačního systému Android (Nougat).

Tablet s operačním systémem Android 7 Nougat je určen pro každodenní konzumaci online obsahu, jako jsou webové stránky, videa nebo sociální sítě. K tomu je vybaven Wi-Fi připojením a také slotem na microSIM kartu, jejímž prostřednictvím je možné se připojit do mobilních 3G a 4G sítí s rychlým internetem.Stejně zdatně zvládne i mobilní hry zásluhou čtyřjádrového procesoru MediaTek 8735. Baterie s kapacitou 4650mAh zaručuje až 13 hodin přehrávání videa. Ve výbavě nechybí moderní oboustranný port USB Typu C (USB-C).

Asus ZenPad 10 je vybaven 10,1“ IPS displejem s rozlišením Full HD (Z301MFL) nebo HD (Z301ML) s technologiemi Asus Tru2Life a Asus TruVivid pro pokročilé zpracování obrazu. Technologie Asus Tru2Life analyzuje každý pixel v obraze před jeho zobrazením a provádí úpravy kontrastu a ostrosti pro zvýšení dynamického rozsahu. Asus TruVivid zlepšuje čistotu barev a jas displeje.

Na stranách tabletu se nacházejí dva přední stereofonní reproduktory. Díky podpoře technologie DTS-HD Premium Sound poskytuje ZenPad 10 věrný zvuk s jakýmikoli médii pomocí kódování DTS-HD a přeměňuje stereofonní zvuk na virtuální prostorový zvuk. Poslech hudby nebo sledování filmů se zapojenými sluchátky zpříjemňuje podpora technologie DTS Headphone:X, která nabízí virtuální 7.1kanálový prostorový zvuk.

Tablety ZenPad 10 se prodávají ve dvou barevných provedeních, šedém a modrém, a jejich cena začíná na 4990 Kč včetně DPH.