Hlavní navigace

Atraktivní ceny v soutěži se společností Canon!

6. 6. 2012

Sdílet

 Autor: Canon
Náš partnerský časopis pro Vás opět připravil zajímavou soutěž. Ceny tentokrát věnovala společnost Canon a věříme, že na své si přijdou nejen fanoušci fotbalu.

Hlavním tématem soutěže se společností Canon je šikovný elektronický pomocník imageFORMULA P-215, jehož služby oceníte jak doma tak v kanceláři či na cestách. Jakožto oficiální sponzor letošního ročníku Mistrovství Evropy ve fotbale věnovala společnost Canon do soutěže rovněž originální repliku míče Adidas Official Matchball EURO 2012. Odpovězte na několik nenáročných otázek a zasoutěžte si s námi o krásné ceny.

 

Zúčastnit se soutěže!

1. místo: Vysokorychlostní dokumentový skener Canon imageFORMULA P-215

Canon imageFORMULA P-215 je přenosný dokumentový skener, jenž se vyznačuje především svou kompaktností a vysokou rychlostí oboustranného skenování dosahující hodnoty až 30 obrázků za minutu. Skener se může dále pochlubit schopností dávkového skenování s automatickým podavačem dokumentů nebo podporou skenování průkazů totožnosti a embosovaných karet.

p215

2. místo: Originální replika míče Adidas Evropskému fotbalového šampionátu 2012

Cena pro druhého vítěze jistě potěší každého pravého fotbalového fandu, který s napětím odpočítává dny do začátku letošního Mistrovství Evropy ve fotbale. Jedná se o originální repliku míče Adidas Official Matchball EURO 2012.

euro 2012

soutez_casestudy

 

Soutěž bude ukončena a vyhodnocena ke dni 17. 6. 2012.

Byl pro vás článek přínosný?