Hlavní navigace

AVerMedia AVerCapture M: snadná digitalizace analogových médií pro Mac

 Autor: AVerMedia
Společnost AVerMedia přichází s novým produktem ve svém portfoliu: USB střihovou kartou AVerCapture M, která je schopna zdigitalizovat jakékoliv média z vašeho analogového přehrávače.
Pavel Kreuziger 6. 11. 2011

Sdílet

Videorekordér, kamera či magnetofon mohou být zdrojem vašich digitalizovaných dat. Se zachytávacím řešením od AVerMedia zvládnete archivovat obsah videokazet stejně jako upravovat následnou kvalitu obrazu.

Se zařízením je dodáváno software AverStudio, díky kterému můžete sdílet nahrávky přímo na YouTube či Facebooku nebo je vzhledem ke kompatibilitě přístroje s počítači Apple exportovat třeba do formátů pro iPhone a iPad. A vypálit na DVD v programu Toast.

Jak již bylo naznačeno, AVerCapture M se do počítače připojuje za pomoci USB konektoru, na druhé straně je kabel zakončen S-Video vstupem a taktéž 3x RCA kompozitním vstupem, pomocí nichž připojíte analogové zařízení.

Výše zmíněný software potom maximálně zjednoduší proces digitalizace a nabízí i základní funkce pro střih a zpracování nahrávek. Technologie s názvem Color Enhancement v rámci možností upraví kvalitu videa a vylepší barvy.

Výsledné video vyexportujete do formátu MOV či speciálních formátů pro iPod, iPhone, iPad a Apple TV. Poté lze finální úpravy provést za pomoci aplikací iMovie a Final Cut Pro.