Hlavní navigace

AVerMedia DarkCrystal HD SDK II je střihová karta pro náročné

 Autor:
AVerMedia představila výkonnou střihovou kartu DarkCrystal HD Capture SDK II se schopností záznamu 1080p Full HD videa.
Petr Liška 17. 5. 2011

Sdílet

Společnost AVerMedia vydala DarkCrystal HD Capture SDK II, 1080p Full HD střihovou kartu pro náročné amatéry a profesionální použití s širokou škálou aplikací v průmyslu, vysílání internetových TV, online vzdělávání, ve výrobě, medicíně atd.

S HDMI a standardními analogovými vstupy můžete zachytávat HD i SD obsah z celé řady dalších zařízení. Přiložený DVI/HDMI adaptér zaručuje střihové kartě DarkCrystal HD Capture SDK II schopnost monitorování obrazu dalších PC. Software Development Kit (SDK) vývojový balík programů navíc zachytávání HD obsahu pro následnou editaci značně usnadňuje a umožňuje vytváření vlastních aplikací podle individuálních potřeb.

Profesionální střihová karta AVerMedia DarkCrystal HD Capture SDK II je osazena výkonnou hardwarovou výbavou, která zahrnuje mimo jiné i HDMI 1.3, komponentní, kompozitní a S-video vstupy pro záznam v 8 bitové video kvalitě s 4:2:2 barevným rozlišením. Ještě lépe, díky přibalenému DVI/HDMI adaptéru lze se střihovou kartou DarkCrystal HD Capture SDK II dokonce i monitorovat, nebo nahrávat obraz z jiného PC bez nadbytečného zatěžování CPU a VPU. PCI-Express rozhraní zajišťuje přenos a zpracování nekomprimovaného 1080p FullHD videa bez jakýchkoliv ztrát.

AVerMedia DarkCrystal HD Capture SDK II

skoleni31_1


Kompatibilita s DirectShow zajišťuje této HD střihové kartě schopnost pracovat s širokou škálou střihových programů a programů pro následnou editaci a streamování videa a především filmaři a profesionálové na poli video editace jistě ocení i možnost obohatit si Adobe Premier Pro CS4/CS5 o řadu plug-inů, které jsou k střihové kartěDarkCrystal HD Capture SDK II v současnosti dostupné.


S pomocí vývojového balíku AVerMedia SDK mohou všichni vývojáři popustit uzdu své fantazii. Tato střihová karta může na příklad nalézt uplatnění v medicíně, nebo průmyslových odvětvích, které vyžadují vysokou míru přesnosti a optického rozlišení při zpracování video signálu ve vysokém rozlišení 1080p. V obchodní nebo vzdělávací sféře zase je možnost zmenšení velikosti videa, nezbytného pro zajištění stabilního přenosu během video-hovorů, nebo video-vyučování. Podporovány jsou programovací jazyky VC, VB, Delphi, a C#. AVer MediaCenter 3D, nejnovější střihový software od společnosti AVerMedia, dokáže spolu se střihovou kartou DarkCrystal HD Capture SDK II zajistit základní zobrazovací a zachytávací funkce. Mimo jiné dovoluje přehrávání a grabování 1080p HD videa nejen ze střihových karet AVerMedia, ale i dalších zdrojů videa, a to současně, v reálném čase a v moderním formátu H.264.

AVerMedia DarkCrystal HD Capture SDK II