Hlavní navigace

AVerMedia přináší nahrávací zařízení pro herní konzole

28. 10. 2011

Sdílet

 Autor: AVerMedia
Společnost AVerMedia Technologies přichází na trh s novým typem zařízení; to nese název Game Capture HD a jak z anglického názvu vyplývá, slouží k zachytávání záznamů z hraní videoher.
Pavel Kreuziger 28. 10. 2011

Zaznamenávání probíhá až v maximálním rozlišení 1920 x 1080 pixelů a není k němu zapotřebí žádný PC. Prostě jen přístroj zapojíte ke konzoli pomocí komponentního kabelu, jenž je součástí balení, a můžete nahrávat – a to pouhým stisknutím tlačítka na dálkovém ovládání.

skoleni31_1

Videa ze hry jsou uchovávána ve formátu H.264, který se vyznačuje zachováním kvality za snížení potřebné kapacity na pevném disku. Na monitoru či TV obrazovce se pak v reálném čase ukazují informace o průběhu nahrávání, aniž byste museli opustit právě rozehranou hru. Game Capture HD se navíc může chlubit prakticky nulovou odezvou, takže záznam probíhá v úplně stejnou dobu jako vaše hra.

Buď během hraní nebo zpětně ze záznamu můžete využít i funkci známou z PC jako „print screen“, tedy ukládání jednotlivých obrázků ze hry. Na zařízení naleznete jak USB port pro externí disky, tak i slot pro 2,5palcový HDD. V balení potom již zmíněný komponentní kabel a dálkové ovládání. Game Capture HD je kompatibilní s konzolemi Playstation 3, Xbox 360 a Wii.