Hlavní navigace

AVG nabízí produkty řady 2011 ve verzi pro malé firmy

AVG Technologies představuje Internet Security 2011 Business Edition a AVG Anti-Virus 2011 Business Edition, balíky určené pro zabezpečení malých a středních firem.
14. 10. 2010

Sdílet

 AVG Internet Security 2011 Business Edition je zaměřen především na online transakce a elektronickou komunikaci, během kterých dochází k přenosu citlivých osobních údajů. AVG Anti-Virus 2011 Business Edition nabízí ochranu v reálném čase proti online hrozbám, chrání data a udržuje provoz počítačových sítí.

„V AVG je nám jasné, že většina vlastníků malých podniků nejsou odborníky na informační technologie, a proto hledají taková bezpečnostní řešení, která jim zaručí maximální ochranu a uživatelskou nenáročnost,“ řekl J. R. Smith, generální ředitel AVG Technologies. „Právě z tohoto důvodu jsme AVG Internet Security 2011 Business Edition a AVG Anti-Virus 2011 Business Edition navrhli tak, aby patřilo mezi uživatelsky nejpřívětivější produkty na trhu.“

Produkty AVG Internet Security 2011 Business Edition a AVG Anti-Virus 2011 Business Edition byly navrženy na základě People Powered Protection, zpětné vazby globální komunity AVG čítající více než 110 milionů uživatelů. Balík podle dodavatele obsahuje mj. zdokonalenou ochranu webových stránek a sociálních sítí.